היהלום שבכתר: מצדיעים לקבוצת הנשים שלנו

8 מרץ 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
נאבקות למען הזכויות, משחקות כדורגל עם תשוקה אדירה ולא מוותרות גם בתנאים הכי קשים שיש. אם לא הכרתם עדיין - בואו להתאהב
כותב: אסף נחום

אם היינו אומרים לקבוצות מקצעניות בליגת העל, שהן נוסעות וחוזרות לאילת, למשחק, במזג אויר סוער, סביר להניח שכמות התלונות שהיינו שומעים היתה מגיעה מאוד מהר. אבל אם תשאלו את קבוצת הנשים של בית"ר ירושלים – הן רק חיכו להזדמנות. עלו על האוטובוס, ניצחו כמו לביאות, וחזרו הביתה בשעה 4:00 לפנות בוקר, היישר אל החיים שלהן.

וכשאנחנו אומרים חיים, אנחנו מתכוונים לזה. אמהות, מורות, מתכנתות, רופאות, סטודנטיות, חיילות, או כל חיים רגילים שאתם יכולים לחשוב עליהם, הן עושות, ומשקיעות את הנשמה. בכל שבוע הן נפגשות בשעות הערב, ביחד עם המאמן סימן טוב ועוזרו ישראל, ופשוט לא מוותרות. עובדות כדי לשפר את עצמן, והתוצאות נראות במגרש, כשהן הפכו להיות ההפתעה הנעימה של הליגה השנייה, אליה העפילו השנה.

אתמול הצטרפו הנשים למירוץ לציון יום האישה הבינלאומי, שנקרא "תעבירי את זה הלאה". המירוץ, אותו ארגנה עיריית ירושלים, הציב קריאה לשכר שווה, ייצוג שווה ומיגור האלימות נגד נשים. הנשים המדהימות שלנו רצו, ייצגו את בית"ר בכבוד, ולאחר מכן אף פגשו את מרים פרץ, האישה שמסמלת את כל הטוב שיש במדינה שלנו, לצילום משותף ושיחה מעניינת.

אנחנו, כמועדון כדורגל גאים ושמחים על האפשרות לתת במה לקבוצה הנשים, אשר חוצה מגזרים, דתות וגילאים, ומזמינים אתכם לעקוב אחרי הנשים שלנו, להיות חלק מהפעילות שלהן ובעיקר – להיות גאים בקבוצה מדהימה ואיכותית. יאללה בית"ריות!