הקהל חוזר לטדי, גם איתי: איתי רגב יגיע למשחק מול הפועל ב"ש

22 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שחזר מהשבי, יגיע האוהד שלנו אל המגרש בטדי, כדי שנתרגש ביחד ונקרא להחזרת החטופים. לקראת המשחק אמר אבוקסיס: "אני רוצה לקבל יציבות, כיף לשמוע אנרגיות של קהל"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים גאה, שמחה ונרגשת להזמין את איתי רגב, הנער שמשפחתו ריגשה את כולנו, שחזר מהשבי ביחד עם אחותו מיה. איתי, אוהד בית"ר ירושלים, נחטף ממסיבת "נובה" שהתקיימה ברעים, ולאחר הרבה ימים של מתח וחשש, הוחזר לחיק משפחתו. איתי יגיע מחר למשחק מול הפועל באר שבע, כשהוא מלווה באביו, אילן,
ויהיה חלק מטקס מרגש אותו יערוך המועדון. כמו כן, יחד עם חזרת הקהל, ניתן שוב את הכבוד לחיילים שנפלו ולנרצחים, ונקריא את שמם, כשהקהל עצמו ידליק את הפנסים ואורות האצטדיון יוחשכו לחלוטין.

ובמעבר חד, לקראת המשחק מול הפועל באר שבע, שמגיע לאחר ארבעה משחקים ללא הפסד (שני נצחונות ושתי תוצאות תיקו), התייחס מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס ללוח המשחקים הצפוף ודיבר לקראת המשחק.

"אנחנו ברצף משחקים של כל שלושה ימים משחק, שחקנים יצטרכו לנוח ולהתאושש. אנחנו נעשה אימונים בקצב להגיע לבארר שבע. יש שם שחקנים מצוינים, אולי בתקופה פחות טובה, אבל אנחנו רוצים להשיג נקודות. כמו שאמרתי, המינוס ארבע נקודות יושב לנו בראש ואנחנו רוצים להתקדם בטבלה ולהתקרב למקום השישי. כל משחק הוא קרב, הכל צפוף. יש קבוצות עם עונה מדהימה כמו ריינה, אבל פרט לכך יש קרב, כל משחק פה הוא על שש נקודות, כמובן שגם צריך להסתכל איך מתקדמים גם ביכולת וגם בתוצאות. אנחנו צריכים לייצר יציבות".

"נגד נתניה היה קהל, וכבר היתה אוירה של טירוף, של כיף, לשמוע את האנרגיות. בלי קהל זה לא כדורגל. אני שמח שחוזר ומקווה שיחזור כל הקהל, ויחד עם זאת צריך לזכות ולהזכיר כמה אנחנו מחכים לכל החטופים שיחזרו אלינו הביתה כולם במהרה".

"אני רוצה לקבל יציבות, אני רוצה לקבל משחקנים את הרמה שלהם. בגלל הרצף משחקים, חשוב מאוד איך השחקנים יתאוששו. צריך לזכור שמגיעים אחרי חודשיים בלי כדורגל ופתאום כל שלושה ימים משחק. זה לא יהיה אותו דבר. אולי נצטרך לעשות שינויים. לעשות ריענון. קשה מאוד ככה, זה גוף בסופו של דבר, ויש עייפות בסופו של דבר. אני מקווה שנביא יכולת טובה יותר גם למשחק".

עדי יונה אמר: "חזרנו אחרי פגרה ארוכה, יוסי נותן לנו את הכלים. אנחנו מנסים לעשות הכל כדי להשתפר. להיראות הרבה יותר טוב, אבל אנחנו שמחים שבשבוע שבועיים האלה אנחנו מביאים נקודות מכל המשחקים. מקווים להביא את המשחק שלנו יותר לידי ביטוי. משחק עם קהל ובלי קהל הוא שונה לחלוטין. אנחנו מחכים לראות אותו מחר בטדי. תמיד כיף שהקהל שלנו איתנו. עכשיו צריך לצבור כמה שיותר נקודות ולהגיע למקום שאנחנו ראויים לו".

"מבחינה אישית, אני מציב לעצמי יעד להביא את היכולות שלי יותר למשחק. אני יכול להעיד על עצמי, שבסופו של דבר כיף לי והדרייב שלי הוא לשחק עם קהל. אני רוצה לשחק עם מגרשים עם קהל, לי זה עוזר, אני אוהב.