בית"ר ביקרה בבית החולים הדסה עין כרם: "ממלאים את הלב"

2 דצמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו התפנו מכל הסערות לעשות ולהתעסק במה שחשוב באמת. הקפטן אופיר קריאף: "שמח שמעניקים אור לילדים". לדברים המלאים
כותב: מערכת האתר

למרות כל הסערות שמתחוללות בתקופה האחרונה, היה לנו חשוב, בתור מועדון כדורגל משפיע, שדואג לקהילה ומעורב בה, להגיע ולהעלות חיוך על פניהם של ילדים ומשפחות אשר נמצאות בתקופה פחות טובה.

אחרי אימון הבוקר, והפרידה מהמאמן, ארווין קומאן, הגיעו כל שחקני הקבוצה אל בית החולים הדסה עין כרם, שעובד בצורה צמודה עם המועדון, על מנת להדליק נרות חנוכה ולחלק מתנות לילדים המאושפזים בחסות "המתנות שלי". הרגעים הקשים אותם עוברים הילדים והמשפחות, הופגו מעט, והחיוכים היו פשוט רגעי נחת לכולנו.

קפטן הקבוצה, אופיר קריאף, הדליק את הנרות ביחד עם הילדים במחלקה, ולאחר מכן התפזרו השחקנים בחדרים, שוחחו עם הילדים, הצטלמו איתם ועם המשפחות, ושרו איתם כל שיר חנוכה שאתם יכולים לדמיין. השחקנים לא ויתרו וביקשו להגיע גם אל המחלקות הקשות יותר של הילדים, מתוך מטרה להאיר לכולם את החג.

"התחלנו שיתוף פעולה עם בית החולים, מצער שיש ילדים במקומות כאלה, אבל אם יש לנו אפשרות להעלות חיוך, זה שווה בשבילנו עולם. אני שמח שאנחנו מעניקים אור לילדים. זה ממלא את הלב".

על העזיבה של המאמן הוסיף: "קומאן הוא אחד האנשים המדהימים שפגשתי בכדורגל, יסודי, מקצועי, היתה אסיפה רגשית לא קלה. התחברנו אליו ואני מאחל לו את כל ההצלחה שבעולם. זה נקטע בגלל משהו רפואי, אבל אין מה לעשות. לשחקנים יש חלק לא קטן, אבל מבחינתנו יש עוד על מה לעבוד, אני אופטימי להמשך, עוד לא סיימנו סיבוב. צריך לשנות את הגישה במשחקים".

"אני לא חושב שיש שחקן עולה למשחק של בית"ר שיכול להרשות לעצמו לא לרצות ולא להיות מחויב במאה אחוז. אנחנו כשחקנים מרגישים את זה. אין שחקן שיכול לזייף כי לא נעבור על זה בשתיקה. כולם רוצים, זאת בית"ר ירושלים, וכל מי שיש לו את החולצה הצהובה שחורה צריך לקחת בחשבון שזה בא עם אחריות ולחצים שצריך לעמוד בהם. מעכשיו נימדד על פי התוצאות, ולא על פי דרך".

"כל משחק שהיה בא היה חשוב לנו, וגם עכשיו עם מכבי. אנחנו חייבים נקודות. זה ישמע קלישאה אבל מי שבית"ר חשובה לו, חייב לבוא ולתמוך, ביציעים. גם גב לשחקנים וגם מבחינה הכלכלית. יש שיר שאומר 'גם בתקופות הכי קשות', זאת תקופה כזאת, אבל אני אופטימי ולא מפחד מכלום. מחכה לכולם ביום ראשון".

מנהל בית החולים הדסה עין כרם, ד״ר ינון בודה שהשתתף בהדלקת הנרות המרגשת במחלקת הילדים: "שחקני בית״ר ירושלים האירו בנוכחותם את מחלקות הילדים בהדסה והביאו שמחה והתרגשות רבה לילדים המטופלים בבית החולים המתמודדים בעיות רפואיות שונות ואף מפסידים את חופשת חנוכה.

אני מברך על שיתוף הפעולה בין הדסה לבית״ר ירושלים, במסגרתו הצוותים המצויינים של הדסה מעניקים טיפולים רפואיים לשחקני הקבוצה בכל עת. ברוח החג נאחל לכולם ימים מלאי בריאות ואור".

לאחר הביקור המרגש, הגיעו לירן רוטמן, מקס גרצ'קין, נתנאל דלויה ומיכאל אוחנה לבקר את שחקנה של קרית שמונה, סטפן אקה, שמאושפז בבית החולים לאחר שאמש נפגע בצורה חמורה בקרסולו במהלך משחק ליגה. הארבעה עודדו אותו, דיברו איתו, וביקשו שאם הוא צריך משהו שלא יהסס לפנות אלינו לעזרה. אנו מאחלים לסטפן החלמה מהירה.