"כולנו ביחד, תמיד": חברי עמותת אחים לחיים הגיעו לאימון משותף עם שחקני בית"ר

21 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל צוין ברחבי הארץ, כשגם המועדון ערך ערב גיבוש עם חברי העמותה, במשחק אימון מרגש, סיפורים מצמררים ומעוררי השראה וארוחה מפוארת
כותב: מערכת האתר

שחקני בית"ר "גשם" ירושלים ערכו היום אימון בשעות אחר הצהריים, לאחר שקיבלו אמש יום חופש. אבל עם כל הכבוד לאימון, האירוע המרגש התקיים מיד לאחר האימון, כאשר שחקני הקבוצה התארגנו לערב מיוחד בו פגשו את חברי עמותת "אחים לחיים".

המועדון בחר לציין יום ההוקרה לפצועי מערכות ישראל שצוין היום ברחבי ישראל בערב מיוחד עם העמותה, אשר ביקרה כאן גם בעבר. חברי העמותה הגיעו למתחם האימונים בבית וגן, והתקבלו בחום על ידי השחקנים. מיד עם הגעתם, עלו חברי העמותה על בגדי כדורגל של בית"ר, והחלו במשחק אימון משותף עם השחקנים שלנו. המשחק עצמו, אגב, הסתיים בפנדלים מותחים, חיבוקים, ותמונות מרגשות על כר הדשא.

חבר העמותה, אליוסף שחר, ריגש את כל הנוכחים בחדר, כשסיפר ותיאר את האירוע שהוביל אותו להיות פוסט טראומתי, ועל ההתמודדות הקשה והבלתי נתפסת בלקיים משפחה, ולנסות ולחיות את החיים בצורה הטובה ביותר. לאחר שסיפר את כל מה שקרה, כשהוא עושה זאת בפעם הראשונה מול קהל, זכה אליוסף לחיבוקים ומחיאות כפיים, במה שסיכם את הערב בצורה מדהימה.

מיד לאחר מכן הגיע תורו של השף אסף סבח, שהגיע ביחד עם הצוות שלו, וארגנו ארוחה מפוארת שכללה בשרים, סלטים ואווירה נהדרת ומשותפת. השחקנים וחברי העמותה ישבו יחד, החליפו חוויות, וזכו לרגעים מופלאים ביחד.

היו"ר אלי אוחנה אמר במהלך המפגש: "אני רואה את ההתרגשות הגדולה שיש כאן מצד חברי העמותה שהגיעו, אבל אנחנו מתרגשים הרבה יותר. זאת זכות אדירה עבורינו לעשות את המעט ולהיות חלק מיום כל כך חשוב. זאת לא הפעם הראשונה ולא האחרונה שהעמותה מגיעה לכאן ואנחנו מברכים אותם ואת האנשים האמיצים שנמצאים כאן. המועדון יעשה הכל כדי לעזור לעמותה במה שאפשר ושמחים לארח אותם כאן".

מאיר אפללו, מנהל מחוז ירושלים וחבר בעמותה אמר לאחר המפגש: "תודה רבה על ערב מטורף, הגשמתם פה חלום להמון אנשים. זה נראה כמו משהו קטן, אבל בשבילנו זה משהו עצום, אנחנו שמחים מאוד שנפל בזכותינו החלק להיות כאן. אנחנו מוקפים באהבה מהמועדון שאנחנו כל כך אוהבים. בית"ר ירושלים זה בדם שלנו.

העמותה הזאת מורכבת מלוחמים שנפצעו בפעילות מבצעית, כל הפעילויות זה על מנת להחזיר את החברים בה לשיגרת חיים מלאה, להחזיר אותם למסלול החיים. המוטו שלנו זה לבחור בחיים ולא להפוך את הנכות למקצוע. המטרה היא שכולם יחזרו לאיתנם ולעודד אותם להחזיר את החיוך לחיים. זאת המהות שלנו כעמותה".