היום זה קורה: מביאים משחקים למשחק ומשמחים ילדים מעוטי יכולת

18 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המשחק בין בית"ר ירושלים להפועל חדרה יעמוד במוקד עזרה לעמותת ה.מ.ה, שעוזרת לילדים במצבים קשים ומסובכים, מחלצת אותם מבתים עם אלימות ופגיעות מיניות וחייבת את עזרתנו. מה עושים? תורמים משחקים. כל הפרטים כאן
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים נרגשת לשתף פעולה עם עמותת ה.מ.ה (העצמה מתוך הקשבה) לקראת המשחק הערב מול הפועל חדרה. עמותת ה.מ.ה משמש כאירגון חירום בזמן אמת לטיפול וסיוע מיידי במקרים של תינוקות, ילדים ונוער החווים אונס, אלימות, תקיפה מינית, אובדנות, הזנחה, התמכרות לסמים ואלכוהול, התחברות עם גורמים שליליים ועוד… צוותי החירום של ה.מ.ה הפרוסים בכל רחבי הארץ, פועלים 24/7, 365 יום בשנה ועובדים בתיאום עם משטרת ישראל.

לאחר שבעלי המועדון, ברק אברמוב, קיבל פנייה מהעמותה, הוחלט על שיתוף פעולה נרחב בין הצדדים. אחד מהנערים אשר ניצל בזכות העמותה, אברהם, הגיע לבית וגן, נפגש עם השחקנים ולאחר מכן סיפר את סיפורו המרגש. חיה פולק, יו"ר העמותה, שבעצמה עברה 16 בתי אמנה, מעורבת בכל מקרה בו הארגון נאלץ להתערב ולעזור. כעת, התור שלנו, בתור קהילת בית"ר ירושלים, לעזור להם.

אז מה אנחנו עושים? פשוט מאוד. מגיעים למשחק מול הפועל חדרה? לפני שאתם יוצאים מהבית, קחו איתכם משחק ילדים כלשהו (זה יכול להיות בקופסה, זה יכול להיות בלי קופסה, בובה, או כל מה שתרצו, העיקר שיהיה במצב שמיש), והביאו אותו איתכם למשחק. עמדת האיסוף תהיה ליד הקופות בצד המערבי, שם יחכו לכם נציגי הארגון והם יועברו בתרומה ישירות לילדים.

לא מגיעים למשחק? ניתן גם לתרום כספית בלינק >> https://hema.org.il

אז קדימה, בואו נציף אותם במאות משחקים, כדי שלילדים שבאמת צריכים יהיה חיוך על הפנים. אנחנו מחכים לכם עם המכוניות בבלומפילד הערב.