זמן נתונים: בית"ר יוצאת לסמי עופר

19 פברואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אנחנו יוצאים למשחק קשוח מול הפועל חיפה בקרב על הפליאוף העליון, אז בינתיים, להעביר את הזמן, הבאנו לכם כמה נתונים מעניינים על הקבוצה
כותב: מערכת האתר

כבר 9 שנים עברו מאז התארחה בפעם הראשונה בית"ר ירושלים בסמי עופר, והערב (ראשון) היא מגיעה למשחק סופר חשוב וקריטי מול הפועל חיפה לקרב ישיר על העלייה לפלייאוף העליון. בית"ר שלנו נמצאת במקום הרביעי בטבלה עם 30 נקודות כשהיא כובשת בממוצע 1.6 שערים למשחק במשחקי החוץ. לעומת זאת, הפועל חיפה נמצאת במקום השביעי בטבלה עם 27 נקודות וממוצע שערים של 0.72 למשחק במשחקי הבית שלה.

אם תשאלו כל אוהד בית"ר מי הוא מלך השערים או הבישולים של הקבוצה גם מתוך שינה הוא יידע לענות לכם, אך לא הרבה יודעים שבר כהן, הקשר המצוין שלנו, כבר בישל חמישה שערים העונה ונמצא במקום השני בין שחקני הקבוצה במסירות מפתח, עם 15 כאלה, שני רק למאסטר שף שלנו, ירדן שועה. בנוסף, הקשר נמצא במקום השלישי בטבלת האיומים למסגרת עם 15 בעיטות, אחרי ניקולאסקו שבמקום הראשון ואספרייה שבמקום השני.

אחוזי הצלחה של הצהובים שלנו עומד העונה עד עתה על כ-40 אחוזים, בעוד הפועל חיפה עם 27 אחוזים בלבד, אך בסיבוב השני של ליגת העל בית"ר מציגה יכולת טובה יותר מפתיחת העונה, הקבוצה מחזיקה באחוזי הצלחה גבוהים של 55 אחוזים, כובשת בממוצע 2.33 שערים למשחק וסופגת 1.44 שערים למשחק. נתונים אלה משקפים את קפיצת המדרגה שהגיעה בעקבות יכולת טובה יותר של השחקנים והשינויים והשיפורים שעשה אבוקסיס בקבוצה לעומת הסיבוב הראשון בו הצהובים שחורים שלנו רשמו כ-30 אחוזי הצלחה עם ממוצע ספיגות של 2 שערים למשחק, וממוצע כיבושים של 1.15 שערים למשחק.

בסיבוב הקודם, המפגש בין שתי הקבוצות הסתיים בתיקו מאופס. הפעם הצהובים שחורים שלנו יעלו על הדשא במטרה להביא את שלוש הנקודות היקרות הללו.
ונסיים עם נתון אחרון שמראה על האהבה האינסופית שלכם לקבוצה. במשחק הקרוב הבטיחו את מקומם כ-8000 אוהדים בצהוב שחור שיתנו לקבוצה אווירה ביתית בסמי עופר בעוד ממוצע האוהדים למשחקי החוץ העונה עומד על כ-3810 (ואנחנו בטוחים שאם היו עוד כרטיסים במשחקים במהלך הסיבוב הייתם חוטפים אותם!
נתראה היום בסמי עופר, יאללה בית"ר!!

לרכישת כרטיסים לחצו כאן
(
אוהדי בית"ר יושבים ביציעים J ו-K)