אבוקסיס: "משחק נגד הפועל תל אביב זה קרב אפילו בלי קהל"

8 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר מתכוננת לקראת המשחק מול האדומים מתל אביב, כשהמאמן הוסיף: "אנחנו קבוצה אחרת בחודש האחרון". איתמר ישראלי: "חשוב לקהל מה אנחנו משדרים לו מבחינת מלחמה על המגרש"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים קיימה היום (שלישי) את האימון המסכם לקראת המשחק מול הפועל תל אביב, שיתקיים באצטדיון בלומפילד ללא קהל עקב עונש אותו ספגו האדומים מתל אביב. הצהובים שחורים שלנו יודעים בדיוק מה מצופה מהם, בעיקר לאור היריבות בין המועדונים והמצב בטבלה (רביעי, 20:15, שידור ישיר בספורט4).

המאמן יוסי אבוקסיס אמר לקראת המשחק: "שלושה ימים בין משחק למשחק זה לא פשוט, בעיקר שאנחנו רצים עם אותו הרכב מספר משחקים. אנחנו מגיעים למשחק קשה מאוד מול קבוצה שנמצאת במצב כמו שלנו. עשינו אימוני הכנה, והשחקנים האלה מקצוענים. אוששנו מספר שחקנים, זה יהיה קרב בלי קהל, אבל תמיד בין שני המועדונים האלה המשחקים מעניינים".

"בחודש האחרון אנחנו קבוצה אחרת לגמרי מתחילת העונה. אחד הדברים שמאכזבים אותי זה שהגיע קהל כל כך גדול נגד חיפה ובסוף לא הצלחנו למרות הדחיפה. אכזבנו אותם בתוצאת המשחק. מה שכן, המשחק הזה נתן לנו אמונה שאנחנו יכולים להיות קבוצה יותר טובה מתחילת העונה, אבל צריך תוצאות, לא מסתפקים ביכולת, אנחנו צריכים נקודות. אנחנו חושבים על הכל מבחינת רוטציה. שלושה ימים הבדל זה קצת מסוכן לשחקנים מסוימים".

השוער איתמר ישראלי אמר: "מאוד שמחתי לראות את הקבוצה שלי מגיעה בגישה כזאת מול מכבי חיפה, נלחמת על המגרש. זה לא הספיק לנו נגדם, אבל יכול להיות שבמשחקים אחרים זה כן יספיק לנו. הלוואי ונגיע להפועל תל אביב כמו מול חיפה. אם נגיע במצב כזה אני רגוע. נגד מכבי חיפה משלמים על טעויות, ראיתי את זה לא פעם ולא פעמיים. משלמים על זה. יכולנו לעשות גם 1:2 עם המומנטום, אבל זה לא הלך ובסוף הפסדנו.

"לא היתה לי אובר מוטיבציה נגד מכבי חיפה. אני מתכונן לכל המשחקים פה כרגיל, בעיקר כשחזרתי אחרי הרבה זמן שלא שיחקתי. אני מבין את זה גם אחרי 10 משחקים שעכשיו שיחקתי. יש לי מוטיבציה של בן 20 ואני מצליח להתרגש. לקהל של בית"ר חשוב לו מה אנחנו משדרים אליו, ואיך שאנחנו נלחמים. הקהל שלנו גאה בנו ויש משפט באחד השירים שאומר 'גם בתקופות הכי קשות', אז זה המצב ואנחנו פה כדי להצליח לצאת מזה גם בשבילם. יש פה ליגה שיווניות חוץ משלוש קבוצות. אם אנחנו נבוא בגישה כמו נגד חיפה, אני בטוח שננצח".