אבוקסיס:" משחק עם המון אמוציות"; אספרייה:"באים לנצח בשני המשחקים הקרובים"

3 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים מתכוננים למשחק החשוב ביותר שלנו העונה, המאמן הוסיף : "יש לנו את הקהל בין הטובים בארץ ואנחנו צריכים לספק את האוהדים בתוצאה טובה ביום ראשון ". הקולומבאני: "מאמינים בתהליך, מאמינים בעצמנו ונתכונן למשחק בראשון כמו שצריך"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה אימון הבוקר (שישי) בנוכחותם של מאות אוהדים שבאו לתמוך השחקנים לקראת המשחק נגד הפועל תל אביב, שיתקיים ביום ראשון בשעה 20:15 באצטדיון טדי. השחקנים שלנו יודעים מה החשיבות של משחק נגד הפועל תל אביב, שמתעצמת לאור המאבק על כרטיס לפליאוף.

מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס, התראיין במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת המשחק נגד הפועל תל אביב ואמר: "המשחק ביום ראשון זה שילוב של הכל – יריבות בין שני המועדונים, במצב בטבלה שיש לנו את האפשרות להגיע לפליאוף העליון שזה גם תלוי בתוצאות של הקבוצות האחרות. אבל הקהל שלנו זה הדבר הכי גדול שקרה לנו העונה, בכל משחק, בכל הפסד, בכל הניצחון הוא תמך בנו ודחף אותנו, ובטח עכשיו שאנחנו יכולים להיכנס לפליאוף העליון הוא ממשיך לדחוף אותנו מהיציע. אני חושב שיש לנו את הקהל בין הטובים בארץ ואנחנו צריכים לספק את האוהדים בתוצאה טובה ביום ראשון".

כשנשאל על החשיבות של המשחק אמר: "המשחקים כמו המשחק שאנחנו מגיעים אליו ביום ראשון, הם משחקים מאוד מותחים עם המון אמוציות. למשל, בסיבוב הקודם היינו הרבה יותר טובים מהפועל תל אביב, אבל לא הפסקנו להחמיץ ובסוף קיבלנו שער עצמי בדקה 86 והפסדנו. במשחקים האלה אנחנו צריכים להיות מרוכזים בכל דקה במשחק. מגיע קהל גדול משתי הקבוצות, כמובן שאנחנו נשלוט ביציעים שירצה ניצחון ואנחנו נצטרך לשחק בשכל".

בנוגע ליכולת של הקבוצה במשחקים האחרונים אמר: "אין ספק במשחקים האחרונים אנחנו פחות טובים, אבל אם היינו ממשיכים ביכולת הטובה שלנו בכל המשחקים היינו במקום אחר בטבלה. אבל, ככה זה, וקבוצות לומדות אחת את השנייה וגם אנחנו לומדים אותן. הגענו לשני משחקים מכריעים ואנחנו נצטרך להביא למגרש את המשמעת ואת הריכוז כדי להצליח במשחקים".

"זה יהיה מאכזב מאוד אם לא נגיע לפליאוף העליון, אבל חשוב לזכור איך התחלנו את העונה הזאת. לאנשים יש נטייה לשכוח וזה בסדר לשכוח בכדורגל. התחלנו בפיגור מאוד רציני בבניית הסגל, בתוצאות ובהצטרפות של שחקנים תוך כדי, והצלחנו לחבר קבוצה תוך כדי תנועה וזה קשה מאוד. אם היינו מתחילים את העונה כמו צריך היינו כבר בפליאוף העליון. יחד עם זאת אנחנו לא מסתכלים על העבר, אנחנו רוצים להיכנס לפליאוף העליון ואנחנו נעשה את הכל כדי להצליח. אם לא נצליח זה יהיה מאכזב מאוד, אבל אי אפשר להגיד שזה יהיה כישלון".

אספרייה התראיין גם הוא והתייחס לסיכויים של בית"ר להגיע לפלייאוף העליון: "בתחילת העונה היינו במצב לא טוב אבל התקדמנו צעד אחרי צעד ועכשיו אנחנו נמצאים בעמדה שאנחנו יכולים להגיע לפלייאוף העליון. אנחנו מאמינים בתהליך, מאמינים בעצמנו ואנחנו נתכונן למשחק בראשון כמו שצריך".

באשר למשחק ביום ראשון אספרייה אמר: "בשבילנו כל משחק הוא חשוב, אבל אני מבין שלאוהדים יש חשיבות רבה למשחק הזה. בכל אופן, בכל משחק אנחנו באים לנצח ובשני המשחקים הקרובים אנחנו יודעים שצריך לקחת את כל הנקודות, בשביל להשיג את המטרות שלנו".

אספרייה התייחס גם לאוהדי הקבוצה ואמר: "ההרגשה הזאת היא מדהימה לקבל את כל התמיכה של הקהל בכל משחק. במשחקים מהסוג הזה אנחנו מרגישים יותר את התמיכה שלהם, כי הם אף פעם לא מפסיקים לעודד אותנו והם תמיד איתנו לעד. כשאתה נמצא במועדון הזה אתה מרגיש את זה כל הזמן, אני רוצה להודות להם ומקווה שנוכל לתת להם את מה שהם רוצים".

לקראת המשחק החשוב למעלה מ-19 אלף אוהדים הבטיחו את מקומם למשחק נגד הפועל תל אביב, שהכרטיסים למזרחי נגמרו. את המשחק הכי חשוב שלנו העונה אתם לא רוצים להפסיד, ואנחנו גם רוצים וצריכים אתכם איתנו. מכירת הכרטיסים ליציע הצפוני עדיין פתוחה,

אז בואו להבטיח את מקומכם ולתת גב לקבוצה שאתם אוהבים!!