אבוקסיס: "היינו צריכים לשחק יותר חכם"

30 אוקטובר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר ירושלים התייחס למשחק מול הפועל חיפה שהסתיים ב-0:0: "ננתח את המשחק, היינו פחות אנרגטיים". דגני: "נבוא מוכנים למכבי חיפה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים סיימה הערב ב-0:0 עם הפועל חיפה באצטדיון טדי, בתוצאה שהשאירה טעם חמוץ לאור העובדה שהאדומים מהכרמל ספגו שני אדומים על עבירות ברוטאליות. הצהובים שחורים שלנו לא הצליחו לשים את הכדור ברשת, אבל הפנים כבר הלאה לקראת המשחק מול מכבי חיפה, אליו תיפתח מכירת הכרטיסים כבר בראשון בבוקר.

לאחר המשחק התראיינו יוסי אבוקסיס ואוראל דגני במסיבת העיתונאים: "לשחק כל כך הרבה זמן ביתרון מספרי ולא לשחק בחוכמה ולנצל את זה, זה מאכזב אותי", פתח המאמן: "אמרתי לשחקנים עכשיו שבמשחקים הקודמים פתחנו יותר בלחץ, אבל ננתח את המשחק בהמשך".

"היינו פחות אנרגטיים מבחינה התקפית והגנתית, והם הניעו את הכדור בהתחלה. זה לא היה המשחק הנכון בכל מצב ששיחקנו, גם נגד 11, גם נגד 10 ו-9 שחקנים. היינו צריכים לשחק מהר יותר ולהגיע לבעיטה. שיחקנו בצורה מאוד בולטת ולא בחוכמה. לפעמים מרוב שאתה רוצה לא עושים בשכל, נמשיך, אין מה לעשות. זאת היתה היכולת שלנו היום. כמו שיצאנו מגדרנו אחרי שני הניצחונות, סיימנו בתיקו למרות שבשבילי זה כמו הפסד".

"יכול להיות שנצטרך ללמוד ליזום ולהיות יותר יכולת אישית, זה היה צירוף מקרים נדיר שכל החלק ההתקפי לא היו טוב היום, גם המחליפים שעלו וגם שהיינו בהרכב מטורף מבחינת שחקני התקפה על המגרש, לא שיחקנו בחוכמה. זה נכון שנצטרך לדעת ליזום. נצטרך לדעת לשפר את זה". על הפרת המשמעת של טרזיי טומא, שלא לחץ יד, ירד לחדר ההלבשה לאחר שהוחלף, וחזר לאחר שלוש דקות, אמר המאמן: "הוא ייענש בחומרה בתוך המועדון. כולנו רואים את זה כדבר רע מאוד".

לקראת שבוע הבא מול מכבי חיפה הוסיף: "אנחנו בהרכב אחר ממה שהיינו נגד מכבי תל אביב, לא נבוא להסתגר. יש לנו טובים, נבוא לשחק ולרצות לרוץ. אנחנו משחקים בבית שלנו, לא נבוא רק לעשות הגנה. ננסה להוציא נקודות בשלושת המשחקים הקרובים. בליגה הזאת כל אחת יכולה לנצח את כולן. יש שלוש חזקות, שגם נגדם לא מתבטלים. נתכונן לחיפה, זאת קבוצה אדירה, אבל נבוא להביא נקודות במשחק הזה".

אוראל דגני סיכם: "לא היינו מספיק מדויקים במשחק, עשינו כמה מצבים בודדים מהצד, אבל זה לא מספיק טוב. זאת עוד נקודה בדרך, ונתקדם ממנה הלאה. המשחק השתנה מהאדומים שלהם, הם הלכו אחורה ואנחנו לא פיצחנו את זה כמו שצריך. לא הכנסנו את הכדור בצורה מספיק טובה, היינו צריכים לבעוט מה-16. עשינו את זה לא טוב, ההרמות לא היו מדויקות והפס האחרון פשוט לא היה טוב. חבל.

"אני מקווה שנעשה משחק טוב נגד מכבי חיפה, יש לנו שבוע ויום ללמוד אותם, והרבה זמן ללמוד אותם, ונבוא אליהם מוכנים. יש לנו התקפה מהירה ואנחנו טובים במעברים, אבל צריך לדעת ולהשתפר ולפצח בונקר ולא רק במצבים כאלה".