הביקור של בית"ר בביה״ח הדסה עין כרם: "הם הלוחמים האמיתיים של המדינה"

13 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הדלקת נרות, חלוקת מתנות וחתימות לפצועים והמאושפזים בביקור המסורתי של השחקנים: "נרגשים לבוא לפה בכל שנה, רפואה שלמה לילדים ולחיילים ששומרים עלינו"
כותב: מערכת האתר

בית״ר "גשם" ירושלים ממשיכה במסורת של חג החנוכה שמתקיימת לאורך שנים והגיעה לבקר היום (רביעי) בבית החולים הדסה עין כרם, איתו מקיים המועדון שיתוף פעולה פורה.

כל סגל הקבוצה, בראשות המאמן יוסי אבוקסיס, החלו את הביקור בטקס קצר שכלל הדלקת נרות של הקפטן אופיר קריאף, שאמר: ״אנחנו נרגשים לבוא לפה בכל שנה, מקווים שלא נצטרך להגיע כי לא תהיה לכם עבודה אבל כל עוד צריך אנחנו כאן. רפואה שלמה לילדים ולחיילים ששומרים עלינו". אחריו ביקש לדבר איש מילואים מיחידת 669 שהיה מלא הערכה על הביקור וסיפר מה זה עושה לכל מי שמאושפז בבית החולים.

חברת ״המתנות שלי״ פינקה את הילדים והחיילים המאושפזים במתנות ותשורות של המועדון שחולקו על ידי השחקנים ולסיום הגיעו השחקנים לבקר אוהד בית״ר שנפצע במהלך הקרבות בעזה, ניצל בנס והיום נמצא בשיקום.

שחקן הקבוצה אורי דהן אמר לאחר הביקור: ״אתה מקבל פרופרציות אדירות כשאתה מגיע לפה. הכל מתגמד. הם הלוחמים האמיתיים של המדינה. מהילד הקטן ועד הלוחם מילואים. מבחינתי זה יותר חשוב מהכל.

"בד"כ אני מבקרים ילדים הפעם גם חיילים. אני מקווה שאלו יהיו המפגשים האחרונים שלנו לכל החיים כאן. מרגש לראות פה לוחמים שמגנים עלינו בזמן שאנחנו מתאמנים ושומרים על שגרה. זמן להגיד תודה לכל שוטר, לוחם כבאי ואיש כוחות הביטחון. זה לא מובן מאליו".