באים לעשות שמח: שחקני בית"ר הגיעו לבית החולים הדסה עין כרם

20 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובים שחורים שלנו באו בהרכב מלא על מנת לעשות קצת טוב למאושפזים ולילדים שנמצאים במחלקות השונות. הם חילקו צעיפים, כובעים, בקבוקים באדיבות "המתנות שלי", כיבדו בסופגניות והדליקו נר שלישי. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

רגע לאחר המשחק המטורף מול מכבי נתניה, ורגע לפני ההתמודדות מול הפועל באר שבע, הגיעו היום (שלישי) שחקני בית"ר "גשם" ירושלים על מנת לעשות קצת טוב על הלב למי שבאמת צריך את זה.

שחקני הקבוצה, ביחד עם הנהלת המועדון, הגיעו לבית החולים "הדסה עין כרם" בירושלים, למפגש שהפך להיות קבוע בשנים האחרונות בחג החנוכה. הצהובים שחורים הגיעו למתחם, צבעו את בית החולים ועוררו התרגשות, שמחה ועצרו להצטלם כמובן גם עם המבקרים ולא רק החולים. מאוחר יותר הגיעו השחקנים אל מחלקת הילדים, שם פגשו את הילדים המאושפזים ובני המשפחה, חיזקו אותם, וחילקו להם מתנות שהגיעו באדיבות "המתנות שלי" וסופגניות באדיבות "קפה נאמן" סניף רמות.

אל הקבוצה התלוו גם נציגי בית החולים, אשר נתנו סקירה לשחקנים על הנעשה בבית החולים, וסיפרו על המוכנות וההתרגשות שאחזה גם בעובדי בית החולים, ששמעו שהשחקנים מגיעים. מיד עם הכניסה למחלקה "השתלטו" השחקנים על עמדת המוזיקה, הרימו את המחלקה עם שירי חנוכה, תיפוף (של דלויה ותומא) ושירה (אם שאלתם את עצמכם, עמית כהן הוא הזמר הנפלא). הקפטן אופיר קריאף הדליק את הנר השלישי של חנוכה ביחד עם שני ילדים מאושפזים, אשר התרגשו מאוד מהמחווה, ואחד מהם עבר שחקן שחקן שחתם לו על החולצה.

מנכ"ל הקבוצה, כפיר אדרי, אמר במהלך האירוע: "אנחנו נמצאים בעיצומו של חג החנוכה, וזאת הזדמנות מצוינת עבור המועדון, שגם ביום יום מעמיד את הנתינה והתרומה לקהילה בראש סדר העדיפויות להגיע ולהשפיע עם העוצמות שלו גם על אנשים שצריכים את זה יותר מהכל. תודה לכולם שנרתמו מיד למשימה החשובה ושמחו שיש בחלקם לעזור לילדים החולים ולגרום להם לשכוח ולו לפרק זמן קצר את המצב בו הם נמצאים".

הקפטן אופיר קריאף הוסיף: "בכל שנה אנחנו מקווים לראות כאן פחות ופחות ילדים, אבל מי שכאן יקבל מאיתנו את כל האהבה והחיזוקים שהוא צריך. השחקנים, לאורך כל השנה נמצאים בבתי חולים גם במסגרת המועדון וגם מתרומתם האישית, אבל כשאנחנו עושים את זה ככה ביחד, זה מראה את העוצמות שלנו. זאת זכות ענקית שלנו לשמח פה את כולם ומקווים שייצאו מפה כמה שיותר מהר ויגיעו לעודד אותנו במגרש".

פרופ' שמעון רייף, מנהל מחלקת הילדים בהדסה עין כרם: ״ספורטאים מהווים דוגמא וסמל לילדים המטופלים במחלקות שלנו. הנחישות, האופטימיות, סימון המטרה והחתירה אל היעד, הם ערכים שמשמשים גם את שחקני בית״ר ירושלים וגם את הילדים הגיבורים ואת צוותי מחלקות הילדים בהדסה, הפועלים עבורם במסירות ובמקצועיות.
אנו מודים לשחקני קבוצת בית״ר ירושלים והנהלתה שהוסיפו לאור הגדול היום והרחיבו את הלבבות״.