אבוקסיס לקראת חדרה: "התאוששנו, כבר מסתכלים קדימה"

20 אפריל 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן דיבר במסיבת העיתונאים על חצי גמר הגביע ואמר: "כל שחקן ירצה להוכיח ולתת את ה-100 אחוז שלו, זה משחק שבקריירה של שחקן כדורגל לא כולם זוכים לו"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תפגוש ביום ראשון הקרוב בשעה 20:15 באצטדיון "שלמה ביטוח" (מושבה) בפתח תקווה למשחק בית (רדיוס) נגד הפועל חדרה. הצהובים שחורים שלנו מגיעים לאחר משחק סוער במיוחד, ואנחנו רוצים לחזור למסלול הניצחונות במטרה להגיע במומנטום חיובי לחצי גמר הגביע. הבוקר (חמישי) ערכה הקבוצה מסיבת עיתונאים בה התראיין המאמן יוסי אבוקסיס.

בתחילה התייחס למשחק נגד סכנין ואמר: "זה היה משחק שהיה בו הכל. גם  ספגנו הרבה שערים, גם היו בו עימותים וגם כל מה שראיתם. מבחינת הכדורגל היו דברים טובים שלנו שאהבתי לראות והיו גם דברים מאוד רעים מבחינת ההגנה שלא אהבתי. התאוששנו ואנחנו כבר מסתכלים קדימה. אנחנו מכוונים כבר ליום ראשון ולאחר מכן למשחק מול נס ציונה ולחצי גמר הגביע. היו לנו שני משחקים טובים בפתיחת הפליאוף וניצחנו בהם שתי קבוצות טובות אז אי אפשר להגיד שהייתה שאננות מול סכנין. לא כל פעם שנפסיד אני אגיד שזו שאננות. אני חושב שהיה חוסר ריכוז במשחק ההגנה שלנו. עשינו טעויות קשות במשחק שבכל אחת מהם גם שילמנו בשער. זה הזכיר לי את פתיחת העונה שעשינו המון טעויות וספגנו שערים. יחד עם זאת,  השחקנים נתנו הכל עד לדקה האחרונה, ניסינו להשוות, כבשנו שערים והגענו להמון מצבים. במשחקים קודמים מול עשרה שחקנים לא הגענו למצבים ובמשחק הזה הגענו למצבים וגם כבשנו שלושה שערים אבל כל פעם שחזרנו למשחק עשינו עוד ועוד טעויות וזה באמת איכזב אותי כי שחקנים שהיו בהתקדמות דווקא בתקופה האחרונה עשו טעויות אישיות אבל אנחנו נתקן את זה. עדיף שזה קרה עכשיו ולא בחצי גמר הגביע כי שם אין דרך חזרה".

על העונש שצפוי לגזור בית הדין על אירועי המשחק מול סכנין: "לא צריך להוריד לנו 3 נק' על מה שהיה. מה שקרה אסור שיקרה אבל האוהדים שלנו לא פרצו לכר הדשא אלא לשולי הדשא. זה הבדל גדול מאוד. זה לא שהאוהדים נכנסו למגרש ופוצצו את המשחק. הם ירדו לשולי הדשא בגלל כל העניין שקרה עם המאבטחים. אני חושב שאנחנו כן צריכים לקבל איזה עונש אבל להוריד 3 נקודות אפילו שזה לא רלוונטי מבחינת הטבלה זה עונש חמור מידי".

בהמשך התייחס להצעה לקיים את המשחקים נגד סכנין ללא קהל אורח ואמר: "אם בכל משחק בין שתי הקבוצות יש בלאגן אז צריך לעצור את זה. אני חושב שזה הפתרון היחידי שיש. אם אנחנו נוסעים לסכנין ויש בעיות, אם הם באים לטדי יש בעיות, ואם אפילו במושבה יש בעיות אז אולי בשלב מסוים צריך להרגיע את זה ולעשות איזה משחק שניים ללא קהל חוץ. אם היה פתרון אחר הייתי שמח כי אני רוצה שהקהל של שתי הקבוצות יגיע למשחקים אבל ברגע שאין פתרון זה הדבר היחידי שאפשר לעשות".

על השחקנים שמסיימים חוזה בסוף העונה: "דיברתי עם השחקנים בשבוע שעבר באסיפה ואמרתי שאין לנו החלטות סופות לגבי העונה הבאה. המשחקים שנשארו הם קובעים לגבי כולם והמון דברים שמתפרסמים בתקשורת לא נכונים משום שעוד לא החלטנו החלטות סופיות, אם זה מבחינת מימוש האופציה על השחקנים הזרים ואם זה לגבי שחקנים ישראלים. אני חושב שבשבועיים הקרובים לאחר הגביע נקבל החלטות ונהיה ברורים לגבי הסגל. כמובן שיש דברים שאנחנו עובדים עליהם וחושבים על עונה הבאה אבל יש לנו חצי גמר גביע וכל שחקן ירצה להוכיח ולתת את ה-100 אחוז שלו בין אם יהיה לו חוזה לעונה הבאה ובין אם לא. זה משחק שבקריירה של שחקן כדורגל לא כולם זוכים לו ככה שאני מאמין שאף שחקן לא יעשה את החשבונות האישיים שלו במשחק כזה".

אוהדים יקרים, אז מה שנותר כעת הוא לראות אתכם באצטדיון "שלמה ביטוח"(המושבה) ביום ראשון, בשעה 20:15. כרטיסים תוכלו לקנות כאן. אנחנו מחכים לכם!