בשיא הכוח: חדר כושר חדש נחנך למחלקת הנוער

15 דצמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית״ר ירושלים השיקה חדר כושר חדש ומאובזר לקבוצות הילדים והנוער כחלק מן השינויים אותם חווה המועדון ומתוך עידוד וקידום דור העתיד של המועדון: "מרגישים את ההשקעה והירידה לפרטים הקטנים"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים מאז ומתמיד הייתה הקבוצה של המדינה. אלפי ילדים ונערים חולמים להיות חלק מעתיד המועדון, ומחלקת הילדים והנוער שלנו עוסקת בטיפוח הדור הצעיר ומצמיחה שחקני עתיד. מטרת המועדון היא הכשרתם של הילדים באופן המקצועי והטוב ביותר בכדי שיגיעו להיות שחקני כדורגל מצטיינים תוך שילוב של לימודים, חינוך לערכים ותרומה לקהילה ובשנה האחרונה מחלקת הנוער החלה לראות פירות בזכות שינויים המתקיימים במועדון במטרה לקדם את המחלקה.

המועדון ניצל את פגרת המונדיאל וחנך חדר כושר חדש במגרש האימונים של הקבוצה בבית וגן בטקס שנערך במעמד מנכ"ל המועדון, תורמים, מנהלי המחלקה וילדים ונוער שהגיעו להתרשם מהמקום. חדר הכושר שנפתח כולל בתוכו מגוון מכשירים חדשים המותאמים לכל הגילאים בניהם מכשירי ריצה, מכשירי מולטי טריינר (מכשיר אימון יעיל לכל חלקי הגוף), משקולות חופשיות, ערכות מים וקפה, ואף ערכת שתייה אזוטרית. כמו כן, במקום הותקנו טלוויזיה ומקרן שישמשו את הקבוצות לצפייה במשחקים תוך כדי אימון, כל אלה על מנת שדור העתיד שלנו יקבל את התנאים הטובים ביותר. המתקן ישמש כמובן גם את קבוצת הנשים של המועדון.

מנהל החטיבה הצעירה, חיים בן דוד, אומר: "חדר הכושר נבנה באופן מקצועי ביותר, מעל ומעבר לכל מה שציפינו. אני בטוח שהוא יתרום לפיזיות השחקנים ממחלקות הנוער שיוכלו להתמודד בצורה טובה עם שאר השחקנים בליגות השונות". מנהלת מחלקת הנוער, מיכל בן עמי, ציינה לטובה את המאמצים שנעשו על מנת לפתוח את המקום. המנכ"ל כפיר אדרי לטובת שגשוג מחלקת הנוער ומציינת את מטרות המחלקה לעתיד: "הנהלת בית"ר ירושלים שמה את מחלקות הנוער בעדיפות ראשונה ואנחנו מרגישים את זה בהשקעה ובירידה לפרטים הקטנים ביותר".

מעבר לכך, בעתיד הקרוב צפויים שינויים נוספים בתחום החינוך ושילובו עם התחום המקצועי בצורה הטובה והיעילה ביותר באמצעות הקמת חדרים שישמשו ללימודים, מורים פרטיים, אסיפות הורים, העשרות ועוד, על מנת לשלב את התעסוקה של הילדים יחד עם הכדורגל.

"הדבר המרגש ביותר עבורנו הוא לראות את ההתפתחות של השחקן, מגיל קטן ועד ליום שבו הוא חוגג את הגול בטדי. יש לנו הרבה כישרונות במחלקת הנוער ואנו צופים להם גדולות במגרש", סיכמה בן עמי.