אוהב אותך, אני נשבע: בית"ר ירושלים נפרדת מאיאון ניקולסקו

7 אוגוסט 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי עונה אחת במדי הצהובים שחורים, החלוץ, שהפך להיות אחד האהובים ביותר בבית וגן, עובר לשחק בליגה ההולנדית ונפרד: "אנחנו עוד נתראה"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים נפרדת היום מאיאון ניקולסקו, חלוצה של הקבוצה בעונת 2022/2023 ההיסטורית. ניקולסקו, שהפך להיות בית"רי כאילו נולד בשכונות בירושלים, לא בזבז זמן ומהרגע הראשון במועדון נתן תפוקה מטורפת, שתורגמה עם הזמן ל-15 שערים ושישה בישולים בליגה, ועוד שלושה שערים ושני בישולים בגביע, כשאחד מהשערים, כמובן, היה בגמר הבלתי נשכח.

ניקולסקו, שעזב את ישראל במוצאי שבת, המריא להולנד, שם הוא יצטרף לקבוצת הירנביין, וינסה לכבוש את אירופה בדרך משם. רגע לפני שהוא נפרד, התיישב איאון לשיחה מלב אל לב על הדשא בטדי, סיפר על הרגעים המופלאים שעבר, על החיבור יוצא הדופן ועל המשך הדרך שלו. ניקו היה דוגמה לצעירים ולמבוגרים, מעולם לא עבר עבירת משמעת והביא את האופי הווינרי שלו לכל אימון ומשחק. גם בחדר ההלבשה הוא היה אחד השחקנים המצחיקים והסוחפים ביותר, והיה מהשחקנים האהובים בסגל.

מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים מאחל בהצלחה לאחד השחקנים הצבעוניים, הדומיננטיים והאהובים שנחתו פה בשנים האחרונות, ונפרדים במילים שלו עצמו – זה לא שלום, אלא להתראות בעתיד.