מסכמים עונה: בואו לבחור את שער העונה שלכם | בחסות פיליפס

26 מאי 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מתוך 40 השערים שהבקיעו העונה הצהובים שחורים, בחרנו את ה-7 שבאמת ראויים לתואר השער היפה ביותר. הצביעו בפנים, אחד מכם יזכה בחולצת משחק רשמית לעונת 21\22
כותב: מערכת האתר

עונת 20/21 היתה מלאה בתהפוכות, משחקים מרתקים וגם לא מעט שערים נהדרים. היא הגיעה לסיומה רק בשבוע שעבר ועכשיו הזמן שלנו לסכם את העונה שעברה עלינו. אז בית״ר שלנו הבקיעה 40 שערים, חלקם יוצאי דופן ואחרים מרגשים ודרמטיים.

אנחנו התיישבנו למצוא את היפים ביותר והעמדנו לרשותכם 7 שערים לבחירה. לכם נשאר רק לבחור את היפה ביותר ולהצביע בסקר שלנו פה למטה. אחד מכם יזכה בחולצת משחק רשמית לעונת 21\22.

https://vimeo.com/555117933

 
1: ירדן שועה מול הפועל באר שבע (מחזור 22)
בית״ר יוצאת למשחק חוץ קשה בבאר שבע. אחרי מחצית ראשונה מאופסת, הגבהה טובה של אוקמפוס מצד ימין מגיעה לחלוץ שמסתובב על לואי טאהא ושולח כדור גאוני לרשת.

2: אורי מגבו מול הפועל כפר סבא (מחזור 27)
בית״ר פותחת את הפלייאוף התחתון באחד מהמחזורים אחרי שהקהל מורשה לחזור ליציעים. בית״ר נקלעת לפיגור מוקדם, הופכת את התוצאה ואת המסמר האחרון נועץ המגן השמאלי שמקבל את הכדור על סף הרחבה ושולח טיל אדיר למשקוף ופנימה.

3: אלירן עטר מול הפועל חדרה (מחזור 15)
בית״ר יוצאת למשחק חוץ בנתניה ופותחת את המשחק בצורה נהדרת. בדקה ה-12׳ מקבל עטר את הכדור, מניף את הרגל ומהמקום שולח כדור מסובב ישר לתוך החיבורים של לבקוביץ׳.

4: תמיר עדי מול הפועל חיפה (מחזור 14)
החיפאים מגיעים לטדי במשחק שפתח את הסיבוב השני של העונה הסדירה. אחרי שהצהובים שחורים נקלעים לפיגור במחצית הראשונה, הרחקה לא טובה מגיעה לתמיר עדי. הקשר האחורי עוצר את הכדור וב-3 נגיעות בועט פצצה לחיבור השמאלי של היריבה מהכרמל.

5: ירדן שועה מול הפועל חיפה (מחזור 14)
24 דקות חולפות מהשער האדיר של תמיר עדי ובית״ר רוצה להגדיל את היתרון. שועה משתלט על כדור, דוהר כל הדרך אל השער וגם נועץ את הכדור ברשת, בזמן ששחקני הפועל חיפה מנסים ופשוט לא מצליחים לעצור אותו.

6: אלירן עטר מול הפועל כפר סבא (מחזור 27)
אחרי שהשווה את התוצאה בפנדל מוקדם ולפני הפצצה של מגבו, עטר נחוש לעשות מהפך בטדי. הנעת כדור נהדרת של הבית״רים מוצאת קוסטה באגף. המגן מעביר כדור רוחב ועטר שולח את הכדור פנימה עם העקב. מהלך קבוצתי מושלם, סיומת גדולה.

7: ירדן שועה מול עירוני קריית שמונה (מחזור 16)
הקבוצה יוצאת למשחק חוץ קשה בצפון. אחרי שער יתרון מוקדם של עלי מוחמד, בית״ר מתחילה את המחצית השניה בצורה חזקה. ורד מצליח להיכנס לרחבה מצד שמאל ולהעביר לשועה. החלוץ מטעה 2 שחקני הגנה, בועט פנימה בקלילות ורץ לחגוג עם החברים.

צפו בכל השערים והצביעו למטה:

https://vimeo.com/555117933

 
[contact-form-7 id="81711" title="בעלי עסקים_copy"]