ממשיכות בתנופה: 4:5 נפלאה לבית"ריות הצעירות מול מכבי חולון

2 ינואר 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הצהובות שחורות שלנו נהנות על המגרש וניצחו לאחר משחק מותח ומהנה. כל הכובשות, תגובת המאמנת והשמחה - בכתבה
כותב: מערכת האתר

אחרי השבוע הנפלא של מחלקת הנוער והתוצאה המצוינת של הבוגרים, הגיע תורן של הבנות שלנו, בנות בית"ר ירושלים, הצעירות שלנו, לעלות על המגרש ולהמשיך את המומנטום. ואין ספק, הן עשו את זה – ובגדול.

קבוצת הילדות שלנו יצאה למשחק חוץ מול מכבי בנות חולון וחזרו לבירה עם ניצחון שני ברציפות, ועוד איזה ניצחון. כזכור, הבנות פתחו את המשחק הראשון בניצחון ביתי מרשים מול בנות יהודה שהסתיים בתוצאה 0:7, והפעם, זה היה הרבה יותר צמוד. הבית"ריות המשיכו בקצב מרשים ורשמו ניצחון נוסף שהסתיים ב-5:4 נפלא וקצבי בחוץ.

המשחק התנהל באווירה נהדרת ובקצב טוב, כשצוות האימון שלנו מקפיד על שיתוף הפעולה בין השחקניות, שניכר והוא ממשיך ולהשתפר. כמובן שהניצחון הוא חשוב, אבל הדרך של הבנות נראית נפלאה גם מבחינת הגיבוש של הסגל והתיאום ביניהן. המשחק היה צמוד, בכל פעם שבית"ר הבקיעה, חולון מצאה את הדרך לחזור בחזרה, עד שבסופו של דבר הצעירות שלנו עלו ל-4:5 ומזה המארחות לא הצליחו לחזור.

את השער הראשון הבקיעה אליה סירוטה, שירן בייטה כבש צמד (הגול השני ואת שער הניצחון), את השער השלישי כבשה דניאל נחום, ואת הרביעי מעיין באייך. כל אלה רשמו ניצחון שני ברצף והובילו לחגיגות סיום.

עמית נתנאל, שמשחקת גם בקבוצת הנשים הבוגרת, שתפגוש היום את טמרה (בית וגן, בשעה 20:00), מאמנת את הקבוצה, אמרה: "אני שמחה מאוד ומרוצה. הרבה יותר מהתוצאה, חשוב לי שהבנות ייהנו ויבינו את הדרך שאנחנו רוצות להתוות להן, וזה בדיוק מה שקורה. נסענו למשחק חוץ לא פשוט, והראינו הרבה מאוד אופי. חולון חזרה כל פעם מפיגור והרבה קבוצות היו נשברות מזה, אבל הבנות שלי הן משהו מיוחד. אנחנו ממשיכות והדרך שלנו עוד ארוכה ביחד".

הערב, כאמור, תשחק קבוצת הנשים הבוגרת שלנו במשחק ביתי חשוב מאוד נגד טמרה, שתגיע לכאן מהצפון הרחוק, למשחק בשעה 20:00 בבית וגן. הנשים שלנו יודעות שניצחון יקדם אותן בטבלה וייתן נקודות חשובות להמשך הדרך. כולם מוזמנים להגיע ולעודד כמה שיותר חזק. יאללה בית"ר!