גשם החזקות בעסקה חדשה ומעניינת

2 פברואר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הספונסרית הראשית של המועדון רכשה 20 אחוז מחברת דרך לחיים קנאביס. ואיך גילי ורמוט קשור לכך?
כותב: מערכת האתר

חברת הנדלן 'גשם החזקות', הספונסרית הרשמית של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים הודיעה כי רכשה 20% מחברת 'דרך לחיים קנאביס' המתמחה בפיתוח זני קנאביס.

חברת הנדל"ן והספונסרית הרשמית של מועדון הכדורגל בית"ר ירושלים הנמצאת בבעלות היזמים יוסי מזרחי ושמגר ואקנין, הודיעה על דריסת רגל ראשונה בתחום הקנאביס לאחר שרכשה 20% מחברת 'דרך לחיים קנאביס' לפי שווי של 75 מיליון ש"ח.

מייסדי חברת הקנאביס, שחף אוחנה, ואיריס וגילי ורמוט, ישלשלו לכיסם 7.5 מיליון ש"ח כל אחד, ויישארו בעלי השליטה עם אחזקה של 40% מהמניות כל אחד.

יוסי מזרחי מסר בתגובה: "אנו שמחים על ההזדמנות לתרום לפיתוח תחום הקנאביס הרפואי בארץ, מתוך תחושת שליחות אמיתית וראיית טובת האזרחים בקצה. תחושת הציונות שמובילה אותנו בכל צעד, מחברת אותנו לתחומים רבים המשפיעים על פיתוח הארץ הזאת ואנו מודים על כך".

חברת הנדל"ן גשם החזקות עושה שמות בתחום הנדל״ן למגורים והנדל״ן המניב עם מעל 120,000 אלף מ׳. משמגר ואקנין נמסר: "חברת 'דרך לחיים קנאביס' הינה חברה חדשנית הפועלת לפי הסטנדרטים הגבוהים בעולם, בדומה ל'גשם החזקות'. מצאנו הרבה מן המשותף, ואנחנו מברכים על כך. נמשיך להיות מעורבים ולטעת שורשים עמוקים בחיי הקהילה. ובנימה זו אאחל חג ט"ו בשבט שמח לכל בית ישראל".