הגענו לגדרה, ומה הלך שם…

14 אוקטובר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ירדן שועה, ניב זריהן ועומר לקאו הגיעו לכבוד פתיחת העונה בעיר, וקיבצו סביבם מאות ילדים שרק חיכו לתמונה, חתימה או סתם להגיד שלום. היה מטורף
כותב: מערכת האתר

מיד עם הכניסה לגדרה, מקבל את הבאים לעיר שלט בצהוב שחור, שמצביע על השלוחה הבכירה בעיר. כשממשיכים עוד קצת לתוך העיר, מתגלה גם המגרש המטופח ומאות ילדים שמחכים בסבלנות ועם חולצות בצבע הנכון. בית"ר ירושלים הגיעה לעיר.

אירוע פתיחת העונה של שלוחת גדרה, אותה מנהלים צחי אביב, אלעזר צוקרן וגילי ידעי, היה מלא בכל טוב, שחקנים שהתאמנו, ילדים ביציע, כדורגל בכל מקום, וגם קבוצת נערות נהדרת שהראתה לא מעט בנות שבקרוב נשמע עליהן בענף שממשיך להתפתח בישראל.

אבל עם כל הכבוד להפנינג ולטקס, היה רגע אחד קסום. הוא קרה כשירדן שועה, ניב זריהן ועומר לקאו, שחקני הקבוצה הבוגרת, הגיעו לאירוע חגיגי לכבוד פתיחת העונה וגרמו להתרגשות שיא.

השחקנים הצטלמו עם מאות הילדים שמתאמנים ומשחקים שם (וגם כאלה שהם רק אוהדים שהגיעו לאזור), כולל עם הקבוצות השונות שהתאמנו באותן שעות ועצרו את האימון במיוחד. מי שעוד נכח באירוע היה מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, שסיפר על חשיבות השלוחה ועל הזרועות הרבות אותן המועדון שולח על מנת לאפשר לדור הבא לשחק כדורגל בצורה שוטפת, מקצועית, וכמובן – במדי בית"ר ירושלים.

זהו האירוע הראשון שמתקיים השנה באחת משלוחות המועדון, ובקרוב יתקיימו עוד מספר אירועים אליהם יגיעו שחקני הקבוצה. ולנו רק נשאר לקנא בכל אלה שהשיגו תמונה, חתימה או סתם כמה דקות שיחה עם הכוכבים.