חוזרים לטדי: הכרטיסים להפועל חדרה, התו הירוק והבדיקות המהירות

25 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הפגרה נגמרת ואנחנו צריכים אתכם איתנו בטדי. כל המידע החשוב לקראת המשחק - בפנים
כותב: מערכת האתר

בשבת הקרובה בשעה 19:50, תחזור (סוף סוף!) בית״ר "גשם" ירושלים למאבקי הליגה, תפגוש את הפועל חדרה ותנסה להשיג ניצחון שני רצוף בליגה ושלישי בארבעה משחקים.

עד ששבת תגיע וטדי יתמלא מחדש – אספנו ממש כאן את כל המידע שאתם צריכים לדעת לקראת למשחק.

לרכישת כרטיסים

שימו לב אוהדי בית״ר יישבו במשחק הקרוב ביציעים הצפוני והמערבי. יושבי היציע המזרחי יעברו באופן חד פעמי ליציע הצפוני, בעקבות העונש שהוטל על המועדון במשחק הקרוב. אין צורך בהמרת הכרטיס הקיים, רק נדרשת הצגתו בשער הכניסה.

מנויי היציע הצפוני יכולים לבחור להישאר ביציע הצפוני או לעבור ליציע המערבי. מחיר הכרטיס למשחק יעמוד על מחיר אחיד של 60 ש"ח לקהל הרחב (לפני עמלת משרד הכרטיסים).

בקופות היציע המזרחי יימכרו כרטיסים ליציע הצפוני, בקופות היציע המערבי יימכרו כרטיסים ליציע המערבי. הקופות ייפתחו כשעתיים לפני שריקת הפתיחה לרכישת כרטיסים.

*אוהדים שבחרו באופציית פיצוי הכרטיסים במסגרת תכנית הפיצויים של מנויי עונת 19/20, נדרשים להזין את שם המשתמש והסיסמא באתר לאן, ולבחור את כרטיסם החינמי למשחק תחת ״מתווה הפיצוי״.

בדיקות מהירות

מתחם בדיקות הקורונה המהירות יישאר במתחם שצמוד ליציע המזרחי (שער 19) וייפתח בשעה 17:50. כל בדיקה תעלה 45 ש״ח לילדים ולמבוגרים. ההרשמה מראש חובה – לחצו כאן על מנת להירשם

החנות הניידת

החורף הגיע לירושלים בשעה טובה ואנחנו מזמינים אתכם להצטייד בקולקציית החורף המחממת שלנו, מוצרי יומברו החדשים והחולצות המודפסות שיחכו לכם בחנויות שביציעים המזרחי והמערבי וגם כמובן בחנות הניידת מחוץ ליציע הצפוני. כל המוצרים שלנו מחכים לכם כמובן גם בחנות האונליין שלנו. 

winterתו ירוק וכניסה לאצטדיון

*בהתאם להחלטת משרד הבריאות על הנחיות התו הירוק במסגרת אירועי תרבות וספורט, כניסה מעל גיל 3 תינתן רק בהצגת תו ירוק מעודכן.

*הכניסה תינתן גם למציגים תוצאה שלילית בבדיקת קורונה מהירה (אנטיגן) ב-24 השעות שלפני המשחק.

*ילדים מתחת לגיל 3 – לא נדרשים להציג בדיקה או תעודה בכניסה לאצטדיון.

*לא ניתן להיכנס עם בדיקת PCR מקופות החולים או מפיקוד העורף, ולא ניתן להיכנס עם בדיקה ביתית.

*אוהדים אשר נתקלים בבעיה מכל סוג שהיא ברכישת כרטיסים, יכולים לפנות בהודעת וואטסאפ למספר 050-3002526 או למוקד בית״ריסט ב-״לאן״ ב-*8778 על מנת לקבל עזרה.

יאללה בית״ר!