מתחלקות בנקודה: בית״ר והפועל חדרה נפרדו ב-0:0

27 נובמבר 2021
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החבורה של ארווין קומאן חזרה למגרשים אחרי פגרה של 3 שבועות. דגני ירה למשקוף בדקה ה-94׳. ביום שלישי - משחק חוץ קשה בסכנין
כותב: מערכת האתר

אחרי פגרה ארוכה במיוחד של 3 שבועות, חזרה (הערב) בית״ר "גשם" ירושלים לאצטדיונה הביתי במטרה להמשיך את רצף החיובי שהחל לפני הפגרה עם הניצחון על מכבי פ״ת, אך בסיום יצאה רק עם נקודה בידה אחרי 0:0 ללא הרבה מצבים מסוכנים מצידה.

הנקודה שהרוויחה החבורה של ארווין קומאן העלתה אותה למקום ה-8 בטבלה, 2 נקודות מחדרה ומכבי ת״א (שנמצאת במקום ה-6). ניתן לציין לטובה את איתמר ניצן והחוליה ההגנתית שהצליחו לשמור על רשת נקייה במשחק בית בפעם הראשונה אחרי 15 משחקים.

בית״ר פתחה טובה יותר מחדרה ב-15 הדקות הראשונות ושלחה מספר כדורים מסוכנים לרחבה של לבקוביץ׳, אך לא הצליחה לתרגם את ההתלהבות והמהירות לשער. בהמשך המשחק התאזן ולמחצית הקבוצות ירדו בלי כדורים ברשת.

במחצית השניה בוצע שינוי עם עלייתם של יאנקוביץ׳ והאסלביינק וירידתם של בואצ׳י וזרגרי אך גם זה לא הספיק לשער. בדקה האחרונה של תוספת הזמן ניסה אוראל דגני בעיטה מרחוק שזעזעה את המשקוף אך לא נכנסה פנימה. ביום שלישי – יוצאים לאצטדיון דוחא ופוגשים את בני סכנין , במסגרת מחזור אמצע השבוע.

מהלך המשחק:

28': המשחק כולו בשליטתה של בית"ר, התקפה טובה של בית"ר הסתיימה בבעיטה של אורן ביטון סמוך לקורה

מחצית שניה:

55׳: יאנקוביץ׳ והאסלביינק נכנסו במקומם של בואצ׳י וזרגרי

60׳: בעיטה טובה של מרקו חלפה ליד הקורה

61׳: שועה השתחרר מצויין מהבלם ובעט לפינה, לבקוביץ׳ קלט את הכדור

הרכב הקבוצה: איתמר ניצן, עוזיאל פרדו, מקס גרצ׳קין, אופיר קריאף, אוראל דגני, אורן ביטון, אביאל זרגרי, קמסו מארה, אדווין ג׳אסי, ירדן שועה, ריצ׳מונד בואצ׳י.

על הספסל: נתנאל דלויה, תמיר עדי, גליאופיליו פלייטר האסלביינק, מרקו יאנק׳וביץ׳, דוד חוג׳ה, רועי הרמן, דוד דגו, עומר לקאו, לירן רוטמן.