דקות ראשונות לאוחנה, 0:3 לבית״ר על ראשל״צ

8 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
משחק אימון שנועד לבחון את הטקטיקה התקיים בראשל״צ, כשהאסלביינק הרשית פעמיים ועטר כבש גם כן. מספר 11 עלה ל-20 דקות
כותב: מערכת האתר

בית"ר גשם ירושלים ממשיכה בהכנות שלה לקראת סיום פגרת הנבחרות, ולקראת המשחק מול הפועל חדרה ביום שני הקרוב בטדי. לאחר שלושה אימונים עם צוות האימון החדש, סלובודן דראפיץ׳ ושי ברדה, החליט הצוות לקיים הערב (שלישי) משחק אימון מול הפועל ראשון לציון, בעיקר בשביל לבדוק את הדרך שבה הם רוצים לשחק. 

נכון, התוצאה לא ממש חשובה, וגם השינויים הרבים שיש בהרכבים היו בעיקר כדי לראות התאמות, אבל רגע אחד חשוב ויפה היה עם כניסתו של מיכאל אוחנה ל-20 הדקות האחרונות של המשחק. מיכאל הספיק לבעוט פעמיים לעבר השער, פעם אחת מעליו ופעם אחת השוער הדף, אבל לראות את מספר 11 חוזר לדשא – זה משהו שחיכינו לו הרבה זמן. 

נכון, לא צריך להתרגש, כיוון שהדרך למשחק מלא היא עוד ארוכה, אבל אין ספק שלראות אותו חזרה בצהוב שחור מחמם את הלב. 

בית״ר פתחה את המשחק עם איתמר ניצן בשער, לאחר שחזר מפגרת הנבחרת, יחד עם אוראל דגני, שגם כן פתח במשחק. חוליית ההגנה הושלמה עם אורי מגבו, דיוגו ורדאסקה ושי קונסטנטין. שלום אדרי, אופיר קריאף ועלי מוחמד שיחקו בקישור, כשאת חוליית ההתקפה איישו חנן ממן, אלירן עטר וגליאפילו האסלביינק. 

המחצית הראשונה הסתיימה ב-0:1 לאחר שער יפה של האסלביינק, שקיבל כדור ארוך מדגני, משך לשמאל, עבר את השוער והבקיע. אחריו הגיעה בית״ר למספר הזדמנויות, שגם משחק הלחץ המפורסם של צמד המאמנים שלנו החל לעבוד והשחקנים התבקשו ללחוץ יותר חזק. 

במחצית השנייה, לאחר שינויים גדולים בהרכב, כבש אלירן עטר את השער השני לאחר שחדר משמאל למרכז ובעט כדור מסובב לרשת. השער השלישי היה של גליאופיליו האסלביינק, שקיבל כדור נהדר מאיינבינדר שעלה כמחליף, ומול השוער לא התקשה להרשית ולקבוע את תוצאת המשחק. 

מעבר לכניסה של מיכאל, בדקה ה-70, לאחר תפילה קצרה, היו עוד מצבים טובים ליד השער, ובכלל נדמה שהקצב, למרות החום והלחות, היה טוב מאוד. מחר יקבלו השחקנים יום חופש ויחזרו לאחר מכן להתארגן לקראת המשחק ביום שני נגד הפועל חדרה.