מאחדים כוחות: נחתם הסכם שיתוף פעולה בין בית״ר ורדיו "גלי ישראל"

אלי אוחנה, מוני ברוש ובעלי תחנת גלי ישראל
24 אוקטובר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון שמח להכריז על חתימת שיתוף פעולה ייחודי עם רדיו גלי ישראל במסגרתו ישודרו משחקי הבית של הקבוצה בתחנה
כותב: מערכת האתר

בית"ר "מילניום" ירושלים שמחה להכריז על שיתוף פעולה עם תחנת הרדיו "גלי ישראל" (תדר 94 /fm 89.3). התחנה הכי ישראלית שיש מתחברת עכשיו יותר מתמיד לקבוצת הכדורגל של המדינה. חיבור טבעי בין קהל אוהדים של כדורגל אמיתי לקהל מאזינים של תקשורת אמיתית, משקפת ובועטת.

ההסכם נחתם בין בעלי רדיו גלי ישראל, יוסי סבן וצביקה שלום, שמחזיקים בבעלות גם על רדיו דרום, רדיו תל אביב ורדיו 101.5, לבין מנכ"ל המועדון, מוני ברוש וייצא לדרך באופן מיידי.

במסגרת שיתוף הפעולה ישודרו כל משחקי הבית של הקבוצה, כולל פרשנות, בשידור חי למאזיני התחנה בכל הארץ, ובכך יאפשרו לקהל האוהדים הרחב להישאר מחוברים לקבוצה במהלך השידור ולאחריו. הרדיו יקבל שטחי פרסום קבועים באצטדיון טדי, סרטוני פרסום במהלך המשחקים, מנויים וכרטיסים להגרלות עבור מאזיני התחנה, פרסום במערכת הדיגיטלית של הקבוצה ועוד.

מנכ"ל המועדון, מוני ברוש, אמר לאחר החתימה: "אנחנו מברכים את תחנת רדיו גלי ישראל על שבחרה להיות חלק מהתהליך אותו עובר המועדון בשנים האחרונות. בעונות האחרונות מלווה הרדיו את בית"ר ירושלים 'באש ובמים' וכעת אנו שמחים שהחליט להיות חלק מהדרך. מדובר בתחנה אשר הקהל של בית"ר יקבל בה הרבה מידע על הקבוצה, ואף ניתוחים של המשחקים לאחר מכן".

יוסי סבן וצביקה שלום, מבעלי הרדיו: "דבריו של מנכ"ל הקבוצה מבטאים את חשיבות ועוצמת השיתוף בין שני מותגים חזקים ומזוהים. עבור גלי ישראל שיתוף הפעולה עם בית״ר "מילניום" ירושלים הינו עוד מהלך חשוב שמייצר ערך למאזיני התחנה ולמפרסמים. התחנה רושמת גידול משמעותי הן באחוזי האזנה והן בחשיפה לשידורי ה-live בדיגיטל".