ערב גאלה מיוחד להורי מחלקת הנוער

14 ספטמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
בית"ר ירושלים קיימה אירוע באולם "זאפה" בעיר שנתן כבוד אדיר למחלקה החשובה ולעובדים שלה. המנכ"ל כפיר אדרי: "החזון של ברק אברמוב הוא לראות מחלקה חזקה ומשמעותית"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים ערכה אתמול (רביעי) ערב ייחודי ועשיר בתכנים למחלקת הנוער של המועדון. לא, הפעם לא היה מדובר בילדים ובנערים שמקבלים העשרות דרך קבע, אלא דווקא בהורי הילדים, אשר הוזמנו להגיע ולהכיר מקרוב את האנשים שנמצאים ואחראים על הילדים שלהם ביום יום.

האירוע, שהתקיים באולם "זאפה" בירושלים, קיבץ לתוכו הורים רבים, אשר הגיעו ופגשו את המאמנים ואת הצוות המקצועי של המחלקה. לאחר קליפ פתיחה מושקע שהראה את התקדמות המועדון בשנה האחרונה, עלה לבמה מנכ"ל המועדון, כפיר אדרי, אשר מסר תחילה איחולים ואת ברכתו של הבעלים, ברק אברמוב.

לאחר מכן המשיך אדרי והוסיף: "במהלך השנה האחרונה השקענו הכל כדי לייצב את המועדון. אנחנו עכשיו בדרך למעלה שאחת המטרות העיקריות שלנו היא מחלקת הנוער. ברק הצהיר לא פעם שהדבר החשוב ביותר במועדון הוא שהמחלקה תעבוד כמו שצריך ותתן מענה ראוי למועדון בסדר גודל כזה. אז הוספנו השנה הרבה תקנים למחלקה, המשכנו ציוד מתקדם, הן במגרש והן טכנולוגית, ואנחנו לא נעצור כשהמטרות לכל מאמן ברורות".

"בגילאים הצעירים אני מצפה לראות את כולם משחקים ברוטציה, וכשמגיעים לגילאים קצת יותר גדולים, שם התחרות צריכה להיות יותר גדולה. אנחנו מסתכלים על כך מראיה שהרבה פעמים ילדים מתפתחים בצורה שונה וילד יכול לפרוץ גם בשלב מאוחר יותר. אנחנו נעשה הכל על מנת לתת לכל ילד כאן את ההרגשה שהוא יכול לצמוח ובעיקר לקבל כאן ערכים.

"צריך לזכור שהאחריות היא גם עליכם ההורים. גם אני, כשהבת שלי מופיעה ונמצאת בשורה האחרונה, לא אוהב את זה, אבל מקבל את זה. אותו דבר כאן. אנחנו חייבים לקבל את העובדה שיש רק מספר שחקנים שיכולים להיות על הדשא ברגע נתון, ובעיקר להראות דוגמה לילדים שלנו. אני מאחל לכולכם שנה טובה ומתוקה, ואני בטוח שהחזון של ברק לגבי המחלקה, שהוא רוצה לראות אותה חזקה ומשמעותית יעבור במלואו".

לאחר מכן הוצג סרטון שמראה את המסר של הבעלים, ברק אברמוב לגבי פעילות המחלקה, וסרטון עם שערים מהעונה הקודמת של המחלקה, והמטרות לעונה הנוכחית. מיד עם סיום הסרטון, עלה לבמה המנהל המקצועי, חיים בן דוד (בנדה), שסיפר: "אני גדלתי בצד השני של העיר, אבל כבר עשר שנים שאני נמצא פה וכל שנה מחדש נדהם מהעוצמות של המועדון הזה. אנחנו מקימים פה דברים מחדש, עושים שינוי של 180 מעלות, והתהליך הזה עוד ייקח זמן, אבל אני מבטיח שאת התוצאות אנחנו כבר נראה בקרוב.

"הפיקוח על המאמנים הדוק יותר, האמצעים שיש להם להעברת אימון קיבלו שידרוג משמעותי, פתחנו מחלקת בנות, נערות ונשים, והמטרה שלנו היא לראות את הילדים שלכם רצים עם חיוך על הדשא, ובסוף גם שחלקם יגשימו את החלום הגדול לשחק בבוגרים של המועדון".

הסרטונים הבאים היו כבר של רוי ששון, עדי יונה ולי-און מזרחי, בוגרי המחלקה שנמצאים עכשיו כחלק מהקבוצה הבוגרת. השלושה סיפרו על ההתמדה, על הקשיים ובעיקר על התמיכה הגדולה שקיבלו מאנשי המחלקה.

מיד עם סיום הסרטון, עלתה לבמה מיכל בן עמי, מנהל המחלקה, שבהתרגשות גדולה סיפרה על כל הדברים שעשים כדי להמשיך ולספק לילדים קרקע נוחה לצמוח בתור שחקנים ובתור בני אדם. מיכל כמובן הזמינה כל הורה אליה למשרד, לכל שאלה, הצעה או בעיה ואף סיפרה כי מספר העובדים במחלקה גדל בצורה משמעותית, כמו גם השיפוץ הנרחב שעובר מבנה המחלקה.

לסיום הערב קיבלו ההורים מהמאמן המנטלי של המחלקה, אוהד בק, כלים להתמודדות עם הבעיות, ועם הרצון לדחוף אותם בכל הכוח קדימה. ההרצאה, שריתקה את ההורים הסתיימה ואיתה גם הערב, הראשון מסוגו (וכמובן שלא האחרון).