אודי בן שמחון מונה למאמן הכושר של בית"ר ירושלים

25 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מי שיהיה אחראי על טיב הריצות, האימונים הפיזיים והתוכניות של השחקנים יצטרף לצוות המקצועי במקומו של טלמו דה אנדרס
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על הצטרפותו של אודי בן שמחון לצוות המקצועי של המועדון. אודי יהיה מאמן הכושר החדש של הקבוצה הבוגרת, ומגיע אלינו אחרי שלוש שנים בהפועל באר שבע. בן שמחון עבד בעברו עם יוסי אבוקסיס ועוד לפני כן ניצח על הכושר של הפועל ראשון לציון. הוא גם חלק מצוות מאמני הכושר של הנבחרת הצעירה, שסיימה לפני ימים ספורים את המונדיאליטו בהצלחה גדולה.

בן שמחון אמר לאחר שחתם על ההסכם: "אני שמח ונרגש להצטרף למועדון מפואר כמו בית”ר ירושלים, עם עוצמות אדירות, קהל אדיר ומסורת מפוארת. אני שמח לחזור ולשתף פעולה עם יוסי אבוקסיס, ולהכיר את שאר הצוות החדש. יש לנו עבודה רבה ועונה שמתחילה כבר היום, ואני מייחל בכל ליבי שתהיה לנו עונה פוריה ואיכותית. אני גם רוצה להודות להפועל באר שבע על שלוש שנים מופלאות, ומאחל להם המון הצלחה בהמשך הדרך".

אודי יחליף בתפקיד את טלמו דה אנדרס, שהיה אחראי על התחום בארבע העונות האחרונות. אנו רוצים להביע את תודתנו לטלמו, שהיה עם המועדון גם ברגעים הקשים, התחבר מאוד למנטליות ואף למד לדבר עברית בצורה שוטפת. תמיד תהיה חלק מאיתנו. המינוי בכפוף לכך שהמועדון יפתח את העונה כשורה בהתאם להחלטת בית הדין.