משחקי השבת במחלקת הנוער

אביאל זרגרי
14 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
קבוצת הנוער יוצאת לרמת גן, נערים ב' מול מכבי אחי נצרת ונערים ג' תארח את מכבי ת"א. נערים א' בפגרת נבחרת. כל העדכונים בפנים
כותב: מערכת האתר

סופ"ש שימשי מחכה לקבוצות מחלקת הנוער שלנו שיתמודדו בליגות השונות. איפה ישחקו, מתי, באיזה מקום מדורגת קבוצת הנוער ומול מי יתחרו נערים ג'? המשיכו לקרוא.

קבוצת הנוער הגיעה למחזור ה-20 במסגרת ליגת העל לנוער, ותצא למשחק חוץ מול הפועל ר"ג (שבת, 10:40, ר"ג רמת השקמה). חניכיו של שרון סבג מדורגת כעת במקום העשירי עם 25 נקודות, כשמנגד ר"ג נמצאים מקום אחד מתחת עם 24 נקודות. שתי הקבוצות יגיעו נחושות לצמצם פערים עם הקבוצות הנמצאות מעליהן בטבלה, כשכעת הפער בין הצהובים שחורים מהמקום העשירי להפועל רמה"ש במקום הרביעי עומד על 3 נקודות בלבד.

קבוצת נערים א' לא תשחק השבת עקב פגרת נבחרת.

קבוצת נערים ב' יוצאת גם היא למשחק חוץ מול האחרונה בטבלה, מכבי אחי נצרת (שבת, 14:30, דבוריה). החבורה של שקד ניסן ממוקמת במקום ה-12 כשבמאזנה 21 נקודות בקופה. מנגד, אחי נצרת ממוקמת במקום האחרון בטבלה עם אפס נקודת.

המשחק החם של המחלקה יתקיים בבית וגן, בו קבוצת נערים ג' תארח את מכבי ת"א (שבת, 13:00, בית וגן). חניכיו של איתי כהן מגיעים למפגש מהמקום התשיעי בטבלה עם 27 נקודות והצהובים מת"א מהמקום הרביעי עם 38 נקודות. בסיבוב הראשון כששתי הקבוצות נפגשו, הצהובים שחורים עשו מהפך מדהים וניצחו, אנחנו בטוחים שגם הפעם המשחק לא יהיה משעמם.

קבוצות הילדים ימשיכו אל המחזור ה-14 בליגה.

ילדים א' צפון ישחקו מול עירוני מודיעין (שישי, 14:45 בית וגן). ילדים ב' יתמודדו מול מכבי ב"ש (שבת, 19:00, ב"ש). ילדים ב' צפון יפגשו את עירוני אור יהודה (שבת, 12:30, אור יהודה). ילדים ג' יארחו את מכבי ת"א (שבת, 9:00, בית וגן). טרום א' מול הפועל ר"ג (שבת, 11:00, בית וגן). טרום א' צפון מול הפועל קרית אונו (שישי, 14:45, בית וגן). קבוצת ילדים א' ששיחקה ביום חמישי ניצחה 0:2 את מכבי ב"ש משערים של איתי סבן וסתיו לוי.