תוצאות השבת במחלקת הנוער

שחקני קבוצת נערים ב'
4 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המשחק של קבוצת הנוער נדחה עקב הצפה באצטדיון עילוט, נערים א' ונערים ב' עם הפסדים, נערים ג' הביסו את עירוני מודיעין
כותב: מערכת האתר

במזג האוויר חורפי התקיימו היום (שבת) רק משחקי הנערים של מחלקת הנוער. קבוצת הנוער שכבר הגיעה לאצטדיון עילוט למשחק נגד הפועל נוף הגליל, התבשרה כי המשחק ידחה עקב הצפה במגרש.

קבוצת נערים א' הגיעה אל המחזור ה-14 ואירחה את מכבי ת"א בקור הירושלמי, כשבסיומו הפסידה 2:0. הצהובים מת"א כבשו את שני השערים במחצית הראשונה לאחר שליטה שלהם. במחצית השנייה בית"ר לחצה גבוה והצליחה להגיע למצבים טובים, אבל לא הצליחה לכבוש שער שיחזיר אותה למשחק.

קבוצת נערים ב' יצאה אל משחק חוץ מול הפועל ב"ש במסגרת המחזור ה-17. המשחק היה שווה כוחות מהרגע הראשון. שער במחצית הראשונה של האדומים העלה אותם ל-1:0, ומנגד בית"ר החמיצו לא מעט פעמים. המחצית השנייה נפתחה בהמשך ישיר של הראשונה, והלחץ של הצהובים שחורים על השער של ב"ש המשיך, אך חוסר ריכוז ורגל מסיימת הביא לכך שחניכיו של שקד ניסן לא הצליחו לכבוש שער שוויון. על סף תוספת הזמן, טעות בהגנה של בית"ר הביאה את ב"ש לכבוש את השער השני ולסגור עניין, בניגוד מוחלט למהלך המשחק. 2:0 בסיום לב"ש.

קבוצת נערים ג', שנמצאת במומנטום חיובי, התארחה אצל עירוני מודיעין במטרה להמשיך במסלול הניצחונות. בסיום המשחק ועם מבול של שערים היא גם ניצחה 1:8 גדול משלושער של טל כהן, צמד של עידו מוטרו, יאן יוספוב, אורי סעדון ושגיא יחזקאל הוסיפו.

בעקבות מזג האוויר החליטה ההתאחדות לבטל את משחקי ילדים א׳ ומטה, זאת במטרה לשמור על בריאות השחקנים ועל איכות המתקנים.