משחקי השבת במחלקת הנוער

גיל בן שלוש שחקן קבוצת הנוער
3 ינואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המשחק של קבוצת הנוער נדחה, נערים א' יארחו את מכבי ת"א, נערים ב' יפגשו את ב"ש ונערים ג' יתמודדו מול מודיעין. בעקבות מזג האוויר הצפוי החליטה ההתאחדות לבטל את משחקי ילדים א׳ ומטה
כותב: מערכת האתר

למרות הסערה הצפויה בשבת, קבוצות הנוער שלנו כן ישחקו בכל הכוח במאבקי הליגה. תמשיכו לקרוא מול מי, איפה ומתי.

קבוצת הנוער יוצאת למשחק חוץ מול הפועל נוף הגליל (שבת, 12:00, עילוט) במסגרת המחזור ה-15 של ליגת העל לנוער. החבורה של שרון סבג מגיעה למפגש כשהיא במומנטום פחות טוב ולאחר ארבעה הפסדים, ובתקווה לקחת בכל מחיר את שלושת הנקודות ולחזור למסלול הניצחונות. ערב המחזור, בית"ר ממוקמת בטבלה במקום ה-13 עם 17 נקודות, ומנגד נוף הגליל מקום אחד מתחת עם 12 נקודות.

מאמן הקבוצה, שרון סבג אמר לקראת המפגש: "עובדים קשה בשביל לחזור למסלול הניצחונות, מקווה שנתחיל כבר ממחר".

שחקני קבוצת נערים ב'

לאחר התיקו במחזור הקודם, קבוצת נערים א' תארח בשבת את מכבי ת"א (10:30, בית וגן), במסגרת המחזור ה-14, למשחק שתמיד נחשב קשה. חניכיו של אסי אלימלך ממוקמים במקום ה-11 בטבלה עם 14 נקודות, ומנגד הצהובים מת"א במקום השלישי עם 27 נקודות.

לאחר פתיחת עונה פחות טובה, ואחרי שעלו על הגל הנכון ונמצאים במומנטום חיובי (עם ניצחון על בני יהודה בתחילת השבוע) מגיעה קבוצת נערים ב' אל המחזור ה-17 ותתארח אצל הפועל ב"ש הדרומית (שבת, 11:00, וסרמיל). הצהובים שחורים מדורגים במקום ה-11 עם 20 נקודות, כשב"ש מקום אחד מתחת עם 17 נקודות.

נערים ג' יתמודדו מול עירוני מודיעין (שבת, 8:30, מודיעין) במסגרת המחזור ה-13. הקבוצה, בהדרכתו של סמי מלכה, רוצה להמשיך במסלול הניצחונות, כשהיא נמצאת במקום התשיעי בטבלה ומחזיקה ב-18 נקודות, כשמודיעין במקום ה-13 עם 7 נקודות.

היום (שישי) ילדים א' יפגשו את הפועל ראשל"צ (15:00, בית וגן) וילדים ג' ישחקו במסגרת הגביע מול הפועל חדרה (12:45, בית וגן).

בעקבות מזג האוויר הצפוי בשבת החליטה ההתאחדות לבטל את משחקי ילדים א׳ ומטה, זאת במטרה לשמור על בריאות השחקנים ועל איכות המתקנים.