אימון כפול וערב גיבוש: בית"ר ירושלים חוזרת לאימונים

28 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקבוצה ממשיכה בחזרה מהפגרה והגבירה קצב עם שני אימונים, צפייה משותפת וארוחת בשרים
כותב: מערכת האתר

נכון שאנחנו עמוק בתוך המונדיאל, אבל ממש ממש אוטוטו אנחנו חוזרים לליגה שלנו, ולטירוף הבית"רי. עד אז, מנצלת הקבוצה את הפגרה על מנת להשתפר, לעבוד על החיבור על המגרש ומחוצה לו, ואין כמו יום ארוך ביחד כדי להשיג את שתי המטרות האלה.

הצהובים שחורים שלנו הגיעו לבית וגן כבר בשמונה בבוקר, על מנת לערוך את האימון הראשון של היום. האימון התרכז בעיקר בכושר והחזרת השחקנים שחזרו מהחופשה לקצב עם ריצות מסביב למגרש. בזה אחר זה עבדו השחקנים בחדר הכושר, כשחלק מהם גם עברו טיפולים. כל הסגל, פרט לג'וסואה מחיאס שעדיין נמצא בחו"ל, דן עזריה ואופיר קריאף הפצועים, התאמנו, כשגם השניים האחרונים שהו כאן במהלך היום.

לאחר מכן פרשו השחקנים לארוחת צהריים ומנוחה בבית מלון בירושלים, ומיד לאחר מכן, ולאחר שראו את התיקו המטורף בין קמרון לסרביה, יצאו לכר הדשא באצטדיון האוניברסיטה (בית וגן בשיזרוע), על מנת לערוך אימון שכלל הנעת כדור, ומסירות ברצף עד אשר קיבלו אישור מצוות האימון ללכת להתקפה ולכבוש. הקבוצה חולקה לשלוש קבוצות, כאשר שתיים התמודדו ביניהן והמפסידה יצאה על מנת לעשות תרגילי כושר. מי שבסופו של דבר ניצחו את הטורניר הקטן והמטורף הזה הם חוג'ה, חגי גולדנברג, דנילו אספרייה, רונן חנצ'יס, רוי ששון, שי אייזן, עמית כהן ומירון טל.

מיד לאחר האימון האינטנסיבי הגיע התור של הכיף. מי שהגיע למתחם בית וגן הוא השף של המועדון, אסף סבח, אשר כרגיל ערך ארוחה משובחת ומלאה בכל טוב עבור כל השחקנים, הצוות ועובדי המועדון, שצפו ביחד במשחק בין ברזיל לשוויץ.

כמו כן, נפרדנו הערב מהפיזיותרפיסט של המועדון, אייל אליהו, אשר מסיים את תפקידו לאחר שלוש שנים נפלאות בשורות המועדון. אייל היה חלק בלתי נפרד מהצוות שלנו וכולנו נפרדים ממנו רק עם מילים חמות. אליהו גם קיבל מתנת פרידה מהשחקנים ומהמועדון. מחר תמשיך הקבוצה עם עוד אימון כפול, כשמשחק האימון שתוכנן מול הפועל רמת גן בוטל בסופו של דבר ובמקומו ייערכו אימונים.