המנוי הדיגיטלי: הדרך המהירה שלכם להיכנס למשחקי הקבוצה

31 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
האפליקציה למנויים שדרכה נכנסים למשחקי הבית של הקבוצה - חוזרת. איך מורידים? איך זה עובד? כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

מנויי בית"ר "גשם" ירושלים, מהיום תוכלו להיכנס למשחקי הבית באצטדיון טדי במהירות, באמצעות אפליקציה שתהיה על הסמארטפון שלכם ובשמכם. כך לא תצטרכו לדאוג האם הגיעו כרטיסים, ולהתחיל לרוץ ולדאוג לכך.

אז מה עליכם לעשות? פשוט מאוד.

מורידים את האפליקציה ב-APP STORE/GOOGLE PLAY בשם: FANZA SPORT. יש לבחור בלוגו של בית"ר ולאחר מכן להזין את שם המשתמש והסיסמא שלכם באתר לאן. להורדה לחצו כאן

ברגע שהתחברתם ניתן להוריד המנוי ל-WALLET/GOOGLE PAY (יש ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור הארנק) ואז אין צורך להתחבר לאפליקציה יותר.

*הברקוד שמופיע באפליקציה לא משתנה ולכן חל איסור לצלם מסך ולהעביר ה-QR CODE (ברקוד). שימו לב, ברקוד זה פותח את כל משחקי הבית במסגרת במנוי.

במידה ולא תוכלו להגיע למשחק, או שתרצו להעביר כרטיס לאדם אחר, יש להיכנס לאזור האישי באתר לאן ותחת עמודת כרטיסים ניתן לשלוח למייל את הכרטיס שלכם. פעולה זו מבטלת את המנוי למשחק הספציפי ואת הכרטיס שנשלח למייל אפשר להעביר הלאה. בשום אופן אין לצלם מסך של האפליקציה ולהעביר תמונה מאחר וברקוד זה פותח כל משחקי הבית במסגרת המנוי.

אוהדים שרכשו מנויים דרך "ירושלמי" ממשיכים לקבל את הכרטיס למייל בכל משחק.

בעלי טלפונים כשרים – הנכם מתבקשים לשלוח לעצמכם את הכרטיסים למייל דרך אתר לאן, בדיוק כפי שהיה עד עתה.

*במקרה של קשיים בהתחברות לאפליקציה או אם הינכם מחזיקים בפרטי התחברות לא נכונים, יש לפנות לשירות הלקוחות של "לאן" ולבקש את פרטי ההתחברות הנכונים.