המנוי הדיגיטלי: הדרך המהירה שלכם להיכנס למשחקי הקבוצה

30 נובמבר 2022
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבטחנו והנה זה קורה: גאים להשיק האפליקציה למנויים שדרכה תיכנסו למשחקי הבית של הקבוצה. איך מורידים? איך זה עובד? כל הפרטים בפנים.
כותב: מערכת האתר

מנויי בית"ר "גשם" ירושלים, הגיע הזמן להוריד עוד דאגה מהראש שלכם. החל ממשחק הליגה הקרוב נגד מכבי נתניה, שיגיע לאחר פגרת המונדיאל, תוכלו להיכנס למשחקים במהירות, באמצעות אפליקציה שתהיה על הסמארטפון שלכם ובשמכם. כך לא תצטרכו לדאוג האם הגיעו כרטיסים, ולהתחיל לרוץ ולדאוג לכך.

אז מה עליכם לעשות? פשוט מאוד.

מורידים את האפליקציה ב-APP STORE/GOOGLE PLAY בשם: FANZA SPORT. יש לבחור בלוגו של בית"ר ולאחר מכן להזין את שם המשתמש והסיסמא שלכם באתר לאן. להורדה לחצו כאן

ברגע שהתחברתם ניתן להוריד המנוי ל-WALLET/GOOGLE PAY (יש ללחוץ לחיצה ארוכה על כפתור הארנק) ואז אין צורך להתחבר לאפליקציה יותר.

*הברקוד שמופיע באפליקציה לא משתנה ולכן חל איסור לצלם מסך ולהעביר ה-QR CODE (ברקוד). שימו לב, ברקוד זה פותח את כל משחקי הבית במסגרת במנוי.

במידה ולא תוכלו להגיע למשחק, או שתרצו להעביר כרטיס לאדם אחר, יש להיכנס לאזור האישי באתר לאן ותחת עמודת כרטיסים ניתן לשלוח למייל את הכרטיס שלכם. פעולה זו מבטלת את המנוי למשחק הספציפי ואת הכרטיס שנשלח למייל אפשר להעביר הלאה. בשום אופן אין לצלם מסך של האפליקציה ולהעביר תמונה מאחר וברקוד זה פותח כל משחקי הבית במסגרת המנוי.

אוהדים שרכשו מנויים דרך "ירושלמי" ממשיכים לקבל את הכרטיס למייל בכל משחק.

בעלי טלפונים כשרים – הנכם מתבקשים לשלוח לעצמכם את הכרטיסים למייל דרך אתר לאן, בדיוק כפי שהיה עד עתה.

שירות לקוחות:

השארת פניה ללאן בנוגע לפרטי התחברות

השארת פניה ללאן בנוגע לאיחוד מנויים על מכשיר אחד
שימו לב: פנייתכם תיענה לכתובת המייל אותו הזנתם בטופס הפניה.
בכל פניה יש לציין מספר תז ואת שם בעל המנוי