נותנים כבוד: אוהד בית"ר נפטר, ילדי מחלקת הנוער הגיעו לנחם

26 יוני 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עופר דהוקי ז"ל נפטר בפתאומיות בגיל 57 מחנק. עופר, שהיה איש מקסים על הספקטרום, היה מהאוהדים הגדולים שלנו. יו"ר הקבוצה, אלי אוחנה, שלח מכתב תנחומים למשפחה. יהי זכרו ברוך
כותב: מערכת האתר

את עופר דהוקי יכול להיות שראיתם מספר פעמים בטדי או מחוצה לו.

בית"ר "מילניום" ירושלים, הנהלת הקבוצה ואוהדיה, משתתפים בצערה של משפחת דהוקי, לאחר שהיוודע דבר מותו של עופר דהוקי ז"ל. עופר היה אוהד הקבוצה, אדם מקסים על הספקטרום, שהפך לאחד מהאוהדים המסורים ביותר של הקבוצה. עופר ידע את כל ההיסטוריה של הקבוצה, אסף דגלים, צעיפים וכל מה שניתן מתוך התמסרות אינסופית למנורה ולצהוב שחור.

השבוע, בגיל 57, נפטר עופר היקר מחנק, במה שגרם לעצב רב עבור הוריו ומשפחתו. עופר חי את הקבוצה בכל איבריו, וכפי שסיפרה לנו קרובת משפחתו: "בית"ר היתה החיים בשביל עופר. הוא אהד אותה בכל שנייה מחייו. לא היה מוכן לאכול לעולם עם מפית אדומה על השולחן, תמיד חבש את הכובע בצבעי צהוב שחור, וכמובן שידע ושר את כל שירי המועדון בהמון שימחה ואושר. עופר היה אנציקלופדיה של בית"ר, ידע את כל שמות השחקנים, שחקני עבר וראה את כל המשחקים של הקבוצה".

המשפחה לא ויתרה עליו לרגע, ובמשך כל החיים נתנה לו את האפשרות לחיות בצורה חופשית, ללא מגבלות, לכן הצער על מותו הפתאומי תפס את המשפחה בהפתעה גמורה. השבוע קיבלו הוריו האבלים שלושה ילדים מקסימים ממחלקת הנוער של המועדון: עידו שרווין, אורי סמי ואייל יששכר, מקבוצת ילדים ג', שהגיעו בשעות אחר הצהריים להוריו של עופר, על מנת להעניק להם מכתב אישי מיו"ר הקבוצה, אלי אוחנה. הוריו של עופר הראו לילדים את האוסף הגדול של הצעיפים (כפי שניתן לראות בתמונות).