יאללה בית"ר יאללה: התערוכה שתרגש אתכם (ואת הילדים)

תערוכת יאללה בית״ר
22 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
החולצה של אוחנה, הגביעים והתארים: רוצים לשלב בילוי משפחתי והיסטוריה בית"רית? אתם מוזמנים להגיע ואפילו לייצר לעצמכם מזכרת שלא תשכחו. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

זה לא משנה אם גדלת בשנות השישים, אם חווית את בית"ר בשנות השבעים והשמונים. זה לא משנה אם גדלת לתוך בית בית"רי, או שהתאהבת בקבוצה מיום ליום דרך חברים. זה לא משנה הפסד או ניצחון, אליפות או ירידת ליגה. ההיסטוריה של בית"ר ירושלים, ההווה שלה והעתיד הם הקסם הגדול ביותר שיכול להיות. עכשיו הגיע הזמן גם להנצחה ראויה.

ביום רביעי הקרוב, ה-25/9 תיפתח בחולון תערוכה שמוקדשת כולה לבית"ר ירושלים, הקבוצה של המדינה. בתערוכה תוכלו למצוא שילוב של כל המרכיבים של המועדון – עבר, הווה ועתיד. תוכלו למצוא שם מזכרות מדהימות של אוהדים, ששומרים על הדברים שלהם כעל בבת עיניהם, חולצות מימים של פעם, צעיפים נוסטלגיים, תמונות נדירות וכאלה שגורמות לרטט בלב של כל אוהד, גביעים, צלחות אליפויות, רגעים ופריטים שעוברים מדור לדור. מחלקת הנוער, תורת ז'בוטינסקי, וגם מזכרת שתוכלו לצלם בעצמכם ולהיות חלק מהתערוכה.

התערוכה תשלב אלמנטים ישנים לצד מסכי וידאו, רגעים גדולים ומשמעותיים, התייחסות למחלקת הנוער, שחקני הבית הגדולים, וגם רגעים לא פשוטים מהם קם המועדון ויצא מהם מחוזק יותר. אנחנו מתרגשים מאוד להיות חלק מהאירוע הזה, מהמיזם המופלא הזה, ומזמינים אתכם להגיע ולראות את הקסם קורה בעיניים.

בהזמנה לתערוכה נכתב: "בית"ר היא קבוצה שהפכה את הכדורגל לדת ואת אוהדיה לצבא מאמינים מעניין לבדוק כיצד הכדורגל, על מגוון תפקידיו, הופך לחלק בעיצובה החברתי והתרבותי של קהילה ומדינה וכיצד בית"ר ירושלים מתמודדת עם האתגרים החדשים שעת זו מביאה".

התערוכה תתקיים עד לסוף השנה האזרחית, ה-31.12. אז רציתם פעם להצטלם ליד החולצה המיתולוגית של אוחנה, לעמוד בין כל הגביעים וצלחות האליפויות של בית"ר, להראות לילדים ולמשפחה למה אתם כל כך מכורים לקבוצה של המדינה, לריח של טדי ולצהוב שחור? עכשיו יש לכם איך. התערוכה תהיה פתוחה לציבור מה-26 בספטמבר (יום חמישי), בימים שלישי עד חמישי (17:00-20:00) וכמו כן, בימי שישי ושבת (10:00-13:00). הכניסה חופשית

אוצר התערוכה: רפי וזאנה