כשהעתיד פגש את העבר: קבוצות הילדים סיירו בתערוכה על בית"ר ירושלים

ילדי מחלקת הנוער בתערוכה של ביתר ירושלים
5 דצמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עשרות שחקני בית"ר צעירים הגיעו לחולון, ראו וחוו את ההיסטוריה של המועדון. מי יודע, אולי הם יהיו חלק מהעתיד שלו. ומה איתכם?
כותב: מערכת האתר

סיור לימודי זה בדרך כלל לא משהו שאהוב על ילדים, אבל ההתרגשות שאחזה בילדי מחלקת הנוער של בית"ר "מילניום" ירושלים מסבירה יותר מהכל את העוצמות של המועדון המפואר הזה. עשרות ילדים הגיעו ביום ראשון האחרון לתערוכה שרצה בחודשים האחרונים הנקראת "יאללה! ביתר ירושלים: התערוכה", והבינו עד כמה הם חלק ממשהו גדול.

ילדי מחלקת הנוער בתערוכה של ביתר ירושלים

ביום ראשון האחרון התארחו קבוצת ילדים א', עם מאמנם גיא קוש וקבוצת ילדים ב', שמאומנת על ידי תומר מסיקה במקום, כשהם זוכים, כמו שמגיע לשחקני בית"ר, לליווי צמוד של אוצר התערוכה, רפי וזאנה.

הילדים ערכו סיור ובו שמעו מרפי למה בחר דווקא בקבוצת בית"ר ירושלים עבור הפרויקט המיוחד הזה, שפתוח לקהל הרחב כבר מסוף חודש ספטמבר האחרון. בין היתר דיבר רפי על העובדה שלבית"ר יש קהל עצום המפוזר בכל רחבי הארץ, ועל היות הקבוצה נדבך מרכזי בתרבות הישראלית בכלל ובתרבות הספורט בפרט.

ילדי מחלקת הנוער בתערוכה של ביתר ירושלים

רפי הדגיש שמאז הגעתו של משה חוגג לבית"ר ירושלים הקבוצה עוברת תהליך חיובי ומשמעותי, וזו סיבה נוספת שהוא כאדם שלא צופה בכדורגל ואינו משויך לשום קבוצה, בחר דווקא בבית"ר לתערוכה המיוחדת הזו.

יחד עם המאמנים צפו הילדים בפריטים ההיסטוריים המוצגים בתערוכה: חולצות שחקנים, קטעי וידאו מהעבר, כתבות מכל הזמנים ועוד שלל פריטים נדירים ובלעדיים. עוד ראו סרטוני וידאו ושמעו קטעים היסטוריים, ואף הצטלמו באינספור תמונות איתן הלכו בגאווה הביתה.

אנו גאים בכך שלדור העתיד שלנו יש את הזכות ליהנות מהאפשרות לחזות במורשת היוקרתית של המועדון ומאחלים להם להיכנס בעתיד לספרי ההיסטוריה של הקבוצה.

התערוכה, שתהיה פתוחה רק עד ה-31.12, תקבל את פניכם בימים שלישי עד חמישי (17:00-20:00), וכמו כן בימים שישי ושבת
(10:00-13:00), בגלריית המשכן בית מאירוב: רחוב הרצפלד 31 חולון. הכניסה חופשית!