אבוקסיס: "לא סיימנו את העונה"; דגני: "מבאס שאכזבנו את הקהל"

12 מרץ 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המאמן והבלם התייחסו בסיום המשחק בסכנין להמשך הפלייאוף ולחצי גמר הגביע שעתיד להגיע בתחילת חודש מאי: "כולם צריכים להות טובים ובטירוף כדי לשחק בחצי הגמר"
כותב: מערכת האתר

מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס התראיין לאחר המשחק ואמר: "בסופו של דבר לצערנו לא הצלחנו להדביק את הפיגור של תחילת העונה. אחרי שפתחנו את העונה כמו שאתם יודעים, הצלחנו להדביק את הפער, אבל הגענו סחוטים ומאוד קצרים בחלק הקדמי. לא היה לנו אפשרות לרענן ולהוסיף שחקנים. הבאנו חלוץ שנפצע ישר ויצא לנו מהרוטציה. זה מאכזב. בית"ר ירושלים זה מועדון גדול עם קהל ענק. אבל אנחנו עדיין לא שם לא במקומות האלה".

"צריך להתחיל עונה באופן נורמלי. מתחילים עם מחנה אימונים, עם בעלים. אני חושב שאם אברמוב היה מגיע חודש לפני היינו נראים קבוצה אחרת. זה נשמע כמו תירוצים אבל אתם יודעים את זה יותר טוב ממני. יום לפני שאברמוב הגיע, כמעט והקבוצה הלכה לליגה א'. אז אחרי שהיא קיבלה בעלים, התחלנו מחנה אימונים שחצי מהשחקנים הם נבחנים. התחלנו עונה עם שחקנים שרק לקחנו בשביל שיהיה לנו סגל. מתוך שבעה משחקים יש לנו שישה הפסדים. ככה קבוצת כדורגל לא יכולה להתחיל. יחד עם זאת, הצלחנו לגרום להרבה אוהדים של בית"ר ירושלים לחזור. לקהל אדיר ליהנות מהכדורגל שלנו ואני באמת מצטער שבסוף לא עשינו את זה. בסופו של דבר הסגל הקצר ופתיחת העונה מנע מאיתנו את הפלייאוף העליון".

אבוקסיס הוסיף ואמר: "אני חושב שהשחקנים נתנו הכל היום. גם במשחק כזה היה לנו מצבים מצוינים לנצח את המשחק בהתחלה. היה לנו שלושה או ארבעה מצבים טובים. אני חושב שהמשחק הזה מסמן יותר את הירידה במשחק ההתקפה שלנו בתקופה האחרונה. עד שהצלחנו להתייצב מבחינת ההגנה אז מבחינה התקפית יש ירידה. לצערי אין עומק ואין אופציות להחלפה. ניסינו, שיחקנו ורצינו אבל הפיגור של תחילת העונה ניצח את הפלייאוף העליון. תוך כדי לבנות קבוצה זה לא דבר אידיאלי. מי שרוצה יראה את זה כתירוץ, מי שיבין יראה את זה כמובן אבל זה המצב. התייצבנו, אבל בסוף לא נשאר לנו כוחות".

אבוקסיס התייחס להמשך העונה ולחצי גמר הגביע שמצפה לקבוצה: "זה טוב שהמשחק עוד חודש וחצי ככה כולם ירצו לשחק בחצי גמר וכולם ירצו להיות בטירוף ומי שלא פשוט לא ישחק. אני חושב שיש לנו עוד מטרות. יש קהל אוהדים גדול, שבאמת אכזבנו אותו, אבל גם הקהל מבין מאיזה בור יצאנו בתחילת העונה. הקהל שלנו שייך לשלוש-ארבע הגדולות בליגה ולצערנו אנחנו לא שם אבל המועדון הזה ללא ספק יכול להיות שם. יש לנו זרים טובים וישראלים שצירפנו ובסיס טוב, כואב לי בשביל האוהדים אבל אנחנו משלמים את המחיר של תחילת העונה.

אוראל דגני התראיין גם הוא ואמר: "כואב מאוד. אני לא מסכם את העונה עדיין כי יש עוד חצי גמר גביע. אני מאוד מבואס וגם כולם בחדר ההלבשה מבואסים. התחלנו את העונה בצורה פחות טובה, אבל בהמשך הצלחנו להציג כדורגל ממש טוב. הצלחנו לסחוף את הקהל שהראה לנו מה הוא מסוגל, הוא הגיע לכל מקום בארץ ובטדי הם פיצצו את האצטדיון. זה קצת מבאס שלא הצלחנו להחזיר להם. יש לנו עוד חצי גמר והמשך של הליגה, אנחנו נצטרך לאסוף את עצמנו. כרגע אנחנו עצובים אבל זה הכדורגל וצריך להמשיך הלאה".

דגני התייחס גם לפתיחת העונה של בית"ר ואמר:" עשינו סיבוב שני נפלא עד השלושה-ארבעה משחקים אחרונים. הצגנו יכולת טובה לצד הרבה שערים. אבל בסוף אתה משחק כדורגל עונה שלמה ואתה צריך להיות טוב מההתחלה ועד הסוף. אז פרק זמן מסוים זה לא מספיק".

"מבחינת הפלייאוף העליון העונה נגמרה. אבל מבחינתנו העונה לא הסתיימה, יש לנו עוד מטרות. אנחנו לא יכולים להפסיק לשחק כדורגל כי יש לנו גם גביע ואנחנו וצריכים להיות טובים בהמשך הליגה, כדי להיות טובים גם בגביע. אנחנו נצטרך להמשיך לשחק ולהתאמן טוב ולעשות את המירב".