ואהדת פני זקן: מקומות אחרונים לסדנה שתתקיים בחמישי בערב

ואהדת פני זקן
20 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר ההצלחה המופלאה של הסבב הראשון, כעת הגיע הזמן להמשיך ולעזור לאוכלוסיית הגיל השלישי, שמחכה לשיחת טלפון שתחבר אותם יותר לעולם. וזה אפילו פשוט יותר ממה שחשבתם. הפרטים וההרשמה בפנים
כותב: מערכת האתר

פרויקט "ואהדת פני זקן" של בית"ר "מילניום" ירושלים, בשיתוף ארגוני רווחה ועיריית ירושלים, ממשיך לאסוף מתנדבים על מנת לעזור לאוכלוסיית הגיל השלישי הנפלאה, שרק מחכה למישהו שיארח להם חברה לזמן קצר (דרך המחשב והטלפון כמובן). אז הפעם, דווקא בימים אלו בהם הבדידות גוברת, תוכלו לעשות מצווה ואף לעזור להם עם תמיכה טכנית פשוטה, בפעולות שאתם עושים כל יום.

להרשמה לחצו כאן

כמה פשוט? אם אתם יודעים לצלם סרטון ולשלוח בוואטסאפ, או אם אתם יודעים להפעיל את אפליקציית ZOOM, זאת הסדנה עבורכם. דברים פשוטים שיהפכו את המבוגרים שזקוקים לעזרה לאנשים יותר אקטיביים מבחינה טכנולוגית ויעזרו להם לדבר עם הקרובים אליהם בצורה פשוטה. חלק גדול מהמתנדבים שכבר עברו את ההכשרה, סיפרו כי הקשישים מאושרים מהיחס, נעזרים גם בדברים אחרים ובעיקר מרוצים מאוד מהפרויקט.

הסדנה הבאה תתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 18:00, ולאחר הדרכה קצרה, תקבלו את הקשישים להם תעזרו. כך, בהדרכה פשוטה – תתרמו ותעשו מצווה אדירה, שתשפר את איכות החיים של אנשים מהגיל השלישי.

רוצים לקבל טעימה? הקשיבו להדרכה של הקפטן שלנו, עידן ורד.

 

אנחנו מחכים לכם, וגם הם.