"כל הכבוד לכם, תודה על העזרה": האזינו לעידן ורד מדריך קשישה על הסמאטרפון

עידן ורד
17 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן שלנו ביקש לקחת חלק בפרויקט 'ואהדת פני זקן' של המועדון, התקשר לשרה הנפלאה, ולא עזב אותה עד לרגע שהבינה שהצליחה, ואף צפתה בתוצאה. מרגש? עכשיו תורכם. פשוט וקל
כותב: מערכת האתר

אחת הזכויות הגדולות שיש לנו בתור מועדון כדורגל, הוא האפשרות לתרום חזרה לקהילה בה אנחנו נמצאים, וכמובן שאין כמו דוגמה אישית לעשות את זה. פרויקט "ואהדת פני זקן", שהחל בקול תרועה רמה וסיים את הסבב הראשון של המתנדבים, ממשיך בשיא הכוח על מנת לתת אפשרות לאוהדים לעשות מצווה גדולה ופשוטה, בכך שידריכו מספר קשישים על אמצעים טכנולוגיים פשוטים כמו המחשב, הטלפון, הוואטסאפ ועוד.

 

מיד עם תחילת המבצע, קיבלנו SMS מהקפטן שלנו, עידן ורד, שביקש להיות חלק מהתהליך. עידן, כמו כל המתנדבים, עבר הכשרה ובסיומה קיבל לעצמו את המשימה. מי ששובצה ביחד איתו היתה שרה, אשר ביקשה ממנו עזרה ספציפית בהכנת סרטונים. לאט לאט, וברבע שעה של שיחה, הצליח עידן לעזור לשרה, כשהברכות והתודות שלה ילוו אותו כנראה לעוד הרבה מאוד זמן.

האזינו לשיחה (2 דקות מתוך רבע שעה) ותבינו עד כמה זה פשוט וקל לעשות מצווה ענקית שכזאת. אנחנו מחכים לכם בלינק הבא להרשמה לסדנה, ויותר חשוב מכך, האוכלוסיה המבוגרת מחכה לנו בכיליון עיניים. אז בואו נושיט יד ונעזור בתקופה קשה כזאת.

אוהבים מכל הלב.

להרשמה לחצו כאן