דווקא עכשיו, הם צריכים אתכם: בואו לעזור לאזרחים ותיקים בעזרת שיחת טלפון אחת

ואהדת פני זקן
12 מאי 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שבסבב הראשון סייענו לעשרות בעשיית פעולות יום יומיות, עכשיו יוצאת לדרך סדנה נוספת, שבה תלמדו איך ניתן לעזור לסבים וסבתות של כולנו בקלות. והכל מבלי לצאת מהבית
כותב: מערכת האתר

מתנדבים מרוצים, אזרחים ותיקים מאושרים, תקופה קשה שהפכה לקלה קצת יותר. הסבב הראשון של פרויקט "ואהדת פני זקן" נחשב להצלחה הגדולה. עשרות מתנדבים מכל רחבי הארץ הצליחו לסייע לאוכלוסיית הגיל השלישי להתחבר לעולם הדיגיטלי בכמה דקות והכל בשיחת טלפון אחת.

עכשיו אנחנו בבית"ר "מילניום" ירושלים, ובשיתוף ארגוני רווחה ועיריית ירושלים, מבינים כי הפרויקט יימשך עוד קצת בעקבות המצב הלא פשוט בו מבוגרים עדיין לא יוצאים מהבית.

ההיענות לגל הנוכחי היא נמוכה ואנחנו צריכים אתכם. כדי שנוכל לסייע לעוד אנשים ולהרחיב את המעגל של אנשים מבוגרים המחוברים לעולם הדיגיטלי. דווקא בימים אלו בהם הבדידות גוברת, תוכלו לעשות מצווה גדולה ולעזור להם עם תמיכה טכנית פשוטה, בפעולות שאתם כבר מכירים.

להרשמה לחצו כאן

הסדנה הבאה תתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 19:00.

לאחר הדרכה מקצועית קצרה, תקבלו את האזרחים הותיקים להם תעזרו. כך, בהדרכה פשוטה – תתרמו ותעשו מצווה אדירה, שתשפר את איכות החיים של אנשים מהגיל השלישי. חלק גדול מהמתנדבים שכבר עברו את ההכשרה, סיפרו כי המבוגרים מאושרים מהיחס, נעזרים גם בדברים אחרים ובעיקר מרוצים מאוד מהפרויקט.