עם חוגג ועידן ורד: פרויקט "ואהדת פני זקן" יצא לדרך

ואהדת פני זקן
3 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עשרות מתנדבים הצטרפו דרך ZOOM להרצאה בה קיבלו כלים כדי לעזור לקשישים שצריכים עזרה. גם הבעלים והקפטן לוקחים חלק: "כמה חשוב שאנחנו כאן בתור בית"ר ירושלים"
כותב: מערכת האתר

פרויקט "ואהדת פני זקן" יצא לדרך עם עשרות מתנדבים אשר לקחו חלק בהכשרה שהתקיימה אתמול (חמישי) בשעות אחר הצהריים. את ההרצאה העבירה מיכל הלפרין, אשר לימדה את יסודות הפניה לאנשים קשישים, ולאחר מכן עברה גם לשלב המתקדם בו למדו המשתתפים איך לדבר עם הקשישים ובעיקר – איך להסיר את החסמים שלהם בדרך להצלחה.

"בכל מקום שתישמעו אני זקן מדי בשביל זה, תדעו שזה ממקום שהם הפנימו את מה שאמרו להם", הסבירה הלפרין ונתנה את הכלים גם איך להתמודד עם זה, ביחד עם עוד מספר כלים משמעותיים. "הם קיבלו סטירה מהעולם, כולם קוראים להם קשישים, הם בני 70, ותחשבו כמה קשה זה פתאום. הם רוצים להרגיש עצמאיים. מה זה אומר בשנת 2020 להיות אדם מבוגר בעולם הדיגיטלי. למה זה כל כך חשוב?".

הבעלים, משה חוגג אמר בתחילת השיחה: "בתקופה הסופר מאתגרת הזאת, ראיתי בדיוק אתמול שהמדינה עושה עבודה יפה עם ההורים והסבים והסבתות של כולנו, שזה מרגש שאנחנו מקום ראשון בעולם והרבה בגלל העבודה של המשרד לשיוויון חברתי שמתעסק בזה. לראות את ההירתמות של כולם, וספציפית אוהדי בית"ר כדי לעזור לדור המייסד, זה מרגש ומכובד ואני מאוד שמח שאנחנו פה. בשימחה גם אקח עליי ולעזור בזמני. גם ארגון ג'וינט-אשל וגם עיריית ירושלים וגם הצוות שלנו של המועדון עבדו קשה על העניין הזה ולעבוד קשה על העניין הזה. שמרו על הבריאות ונשמח לעזור בהמשך".

הקפטן עידן ורד הוסיף: "כיף לי להיות פה, זאת מטרה נעלה וחשובה ואני שמח שאנחנו חלק ממנה".

להרשמה לחצו כאן