איינבינדר אחרי בני יהודה: "היה פנצ'ר, נרים את עצמנו מהר"

דן איינבינדר
3 פברואר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הקפטן התייחס לתוצאה המאכזבת, לשיפוט ולמשחקים הקרובים: "בהמשך השבוע יש לנו שני משחקים קשים וחשובים, נבוא כדי לנצח"
כותב: מערכת האתר

דן איינבינדר, אחד הקפטנים שלנו ואחת הדמויות המרכזיות בסגל, יצא אמש לאחר ההפסד 3:1 לבני יהודה ודיבר בגילוי לב על התחושות שלו מהמשחק. איינבינדר התייחס בין השאר להרחקה של קונטה, לפספוס שהוא מרגיש ולהכנות לקראת המשחקים הבאים.

"צריך להזכיר את כל העובדות, גם אם שיחקנו פחות טוב במשחקים האחרונים זה כי היינו בסגל חסר מאוד, ואני לא חושב שיש קבוצה בארץ שיכולה להתמודד עם סגל חסר של שחקנים כל כך משמעותיים ועדיין לרוץ, לנצח, ולייצר רצף טוב. היום שיחקנו פחות טוב, לא מתעלמים מהמציאות ולצערי הפסדנו, נצטרך להמשיך הלאה כדי לקחת את הנקודות במקום אחר"

על חשיבות המשחק, וההרחקה של קונטה הוסיף: "הגענו בידיעה שהמשחק הזה זה אולי המשחק הכי חשוב שלנו העונה, משחק שבאמת יכולנו להגדיל בו את הפער מהמקום הרביעי, ולהתקרב עוד יותר למקומות הראשונים. אני חושב שלצד דקות לא טובות שלנו במחצית הראשונה, עדיין ירדנו ביתרון 0:1 במחצית, שזה יתרון שאמור די להספיק לנו במיוחד בעונה הזאת שאנחנו לא סופגים הרבה. אין ספק שההרחקה קצת הקשתה עלינו ונגררנו אחורה, והיה לנו קשה להחזיק מחצית כמעט שלמה בעשרה שחקנים"

איינבינדר הגיב גם לנושא השיפוט, ויחסי שופט-קפטן: "לאורך כל הקריירה עמדתי תמיד בתור קפטן, ואף פעם לא באתי בתלונות לגבי שום שופט או כל טעויות שיפוט שקורות. כמו שאנחנו טועים גם הם טועים וכולנו בני אדם. אני חושב שהאווירה היום במשחק הייתה קצת פחות נעימה, התקשורת בין השופט לשחקנים מבחינתי קצת לא ראויה, ואני חושב שזה משהו שצריך להשתנות מבחינת החלטות, אם הוא טעה או לא טעה זה בסדר ולגיטימי מבחינתי. אני מתייחס לעצמי כקפטן הקבוצה, ושחקן עם הרבה מאוד ניסיון, וגם אוראל שופט מאוד בכיר עם הרבה מאוד ניסיון. אני חושב שכן צריך להעלות את רמת הכבוד ההדדי בין קפטן הקבוצה לשופט של המשחק, זה משהו שרק יכול לעזור ובהחלט לא להזיק"

הקפטן סיכם בהסתכלות קדימה, אל המשחקים הקרובים מול הפועל כפר סבא ומכבי חיפה: "נרים את חדר ההלבשה, אנחנו יודעים שנצטרך להרים את עצמנו מהר מאוד. ראינו את כפר סבא השבוע וזה הולך להיות משחק מאוד קשה אבל אני בטוח שהקהל ימשיך לבוא ולדחוף אותנו גם במושבה, ואנחנו באים כדי לנצח. אני חושב שכל העונה מראה את הכיוון של בית"ר. אנחנו גדלים, צומחים, משתפרים ומתקדמים ועוברים תהליך שנבנה טוב. אני חושב שעשינו רצף מצוין עד המשחק הזה, באמת היה איזשהו פנצ'ר שנצטרך לשכוח ממנו מהר מאוד. בהמשך השבוע יש לנו שני משחקים קשים וחשובים, נבוא כדי לנצח".

להזכירכם, המכירה למשחק מול הפועל כפר סבא (רביעי, 20:15) באצטדיון המושבה נפתחה, ואתם יכולים להבטיח את מקומכם ולהגיע לתת גב לקבוצה שלנו. לרכישה לחצו כאן.

עם הפנים קדימה, יאללה בית"ר!