קובי אדרי מונה למאמן הנוער של בית"ר ירושלים

25 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
לאחר שבחנו לא מעט מועמדים, החליטו הנהלת המועדון והצוות המקצועי על המאמן הוותיק, שהיה ב-20 השנים האחרונות חלק מהצוות במ.ס אשדוד: "מודה על האמון"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של קובי אדרי למאמן קבוצת הנוער של המועדון. אדרי, בן 41, זכה לאמונם של הנהלת המועדון והצוות המקצועי בראשותו של חיים בנדה, לאחר לא מעט מועמדים שנבחנו לתפקיד.

אדרי אימן במחלקת הנוער של מ.ס אשדוד ב-20 השנים האחרונות, היה חלק מפיתוח האקדמיה וגם היה שותף לפרקים בצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת. תחת ידיו עברו לא מעט שחקנים שלאחר מכן המשיכו לשגשג בליגת העל ובחו"ל. המינוי הוא בכפוף לכך שהמועדון יפתח את העונה כשורה בהתאם להחלטת בית הדין.

"אני נרגש להתחיל אתגר חדש במועדון כל כך מפואר וענק כמו בית"ר ירושלים", אמר אדרי והוסיף: "מקווה שנשיג את המטרה להחזיר את הקבוצה לליגת העל כמה שיותר מהר, ולהמשיך בדרך של פיתוח שחקנים על מנת ליצור פה את דור ההמשך שלנו. אני רוצה להודות לבעלים ברק אברמוב, כפיר אדרי, מנכ"ל המועדון, וחיים בנדה המנהל המקצועי שנתנו בי את האמון ואני מאמין שעם עבודה קשה נוכל לעמוד במטרה שלנו".

המנהל המקצועי, חיים בנדה, אמר לאחר החתימה: "הבאנו מאמן עם המון ניסיון, עם ידע נרחב ואחרי תקופה ארוכה שבחנו הרבה מועמדים, הלכנו על קובי שיביא אותנו למטרה. בכך גם השלמנו את מינוי כל המאמנים ואני מאוד מרוצה מהבחירות שנעשו לקראת תחילת העונה. צפויה לנו עבודה קשה, הכי נכון מבחינתנו".