ביחד עם המועדונים הגדולים בעולם: החולצה של בית"ר במכירה פומבית

4 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
ארגון המועדונים האירופי החליט לערוך גיוס תרומות למען נפגעי רעש האדמה בטורקיה ובסוריה, ואנחנו, יחד עם עוד 174 מועדונים נוספים, נהיה חלק מהאירוע. מתי ואיך זה מתרחש? הכל פה בכתבה
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים, אשר נחשבת לחלק מארגון המועדונים האירופי, גאה להיות חלק מאירוע עצום, כלל עולמי, אשר החלה אמש, ה-3 ביוני, ותתקיים עד ה-17 ביוני בשעה 14:00 בצהריים. המועדון גאה להעניק, ביחד עם עוד 174 מועדונים נוספים ברחבי היבשת, חולצה אשר תועמד למכירה פומבית, אשר תעזור לאנשים הזקוקים לעזרה בצורה מיידית. את האירוע מארגן ה-ECA, ארגון שמאגד תחתיו את הקבוצות האירופיות.

כל הכספים שייתרמו מהאירוע יגיעו אל ארגון UNHCR, אשר עוסק בעזרה לפליטים ונזקקים ברחבי העולם. כעת מייעד הארגון את התרומות לפליטי רעידת האדמה הנוראית שפקדה את טורקיה וסוריה, בה נהרגו למעלה מ-50 אלף איש ומיליונים נשארו ללא קורת גג, שהם סובלים מרעב, קור, מחלות והתמודדות עם מות בני משפחתם.

אז איך זה קורה? פשוט מאוד. נכנסים לאתר של המכירה הפומבית, בוחרים את החולצה, מציעים סכום ומגלים אם זכיתם או לא בסוף המכירה הפומבית. יש לציין כי מדובר בחולצות מקוריות, חתומות על ידי שחקנים (אצלנו מדובר בקפטן, אופיר קריאף), ובעיקר – מדובר על משהו שיכול להציל חיי אדם ועזרה.

בין המועדונים שמשתתפים באירוע, פרט לבית"ר, אפשר למצוא את ליברפול, מנצ'סטר יונייטד, פריס סן ז'רמן, מנצ'סטר סיטי, טוטנהאם, באיירן מינכן, נאפולי, מילאן, אינטר, אתלטיקו מדריד, סביליה, ועוד. כל החולצות חתומות על ידי שחקנים מאותן הקבוצות (בודדים או חתומים על ידי כל הקבוצה).

אז אם אתם מעוניינים להיות חלק, לרכוש את החולצה של בית"ר או כל חולצה אחרת, היכנסו ללינק, בצעו את ההצעה שלכם והמתינו בסבלנות לראות האם זכיתם. כמו כן, ישנה אפשרות להציע שוב במידה ומישהו כבר עבר את ההצעה שלכם.