ואהבת לרעך כמוך: מתגייסים למען אבינעם בוכריס

אבינעם בוכריס
6 ספטמבר 2019
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אוהד הקבוצה, שחלה במחלת ה-ALS, זקוק לעזרתכם ולתרומות על מנת להמשיך לחיות. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

משלבים ידיים על מנת להציל חיים: אבינעם בוכריס בן ה-27 לחם במסגרת מבצע צוק איתן. באחת התקריות זיהה בוכריס בתוך שניות טיל שנורה לעבר הטנק בו היו הוא וחבריו, הוא שילב הילוך לאחור, הסיג את הטנק אחורה והטיל חלף מטרים בודדים מהטנק ופגע בסוללת עפר. בזכות הערנות, המקצועיות ובעיקר הגבורה שלו, הוא הצליח למנוע אסון כבד והציל את חבריו לטנק.

היום, אבינעם נלחם במלחמה קצת אחרת, ה-ALS, מחלת ניוון שרירים סופנית שקיבלה הכרה גבוהה בשנים האחרונות. בשנת 2014, כאשר התגלתה המחלה אצל אבינעם, הרופאים לא נתנו לו סיכוי לחיות יותר משלוש שנים. והנה היום לאחר חמש שנים, אבינעם עדיין איתנו בזכות רוח הלחימה היוצאת דופן שלו ובזכות התרומות שהצליחו לגייס חבריו שעוזרות למצבו. ביום יום אבינעם גר בכפר יונה לצד חבריו מהצבא שלחמו לצדו, הם אוכלים, ישנים, מטיילים וחוגגים עם אבינעם את החיים בכל רגע שניתן.

מועדון הכדורגל בית"ר "מילניום" ירושלים מתגייס בעזרה לקרוא לציבור לעזור ולתרום עבור אבינעם, אוהד הקבוצה, אשר צריך מימון של חצי מיליון שקלים על מנת לעבור טיפולים בקוריאה הדרומית. חבריו של בוכריס הרימו את הקמפיין ואמרו: "בחצי שנה האחרונה הוא גר בכפר יונה עם חברים מהצבא שלחמו איתו ופשוט דואגים לכל הקמפיין המטורף הזה ולעשות לו שמח יום יום, אבל למרות זאת המצב שלו דועך ואין לנו זמן לחכות לערעורים, צריך להטיס אותו שוב כמה שיותר מהר והעלויות יקרות. אבינעם לא ויתר על בית"ר והגיע למשחקים גם בקור מקפיא כשהוא על כיסא גלגלים מלווה ע"י חבריו".

אם אתם מעוניינים לתרום לאבינעם ולעזור לו, היכנסו ללינק מצילים את אבינעם.