מבית"ר באהבה: מחלקים ערכות חורף לניצולי השואה העריריים בירושלים

27 אוקטובר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עמותת סח"י, יחד עם השותפים העיסקיים של המועדון, הרימו מבצע בזק בו נתרמו לעשרות קשישים ציוד חורף איכותי, וגם פריטים להרמת מצב הרוח. כל הפרטים בפנים
כותב: מערכת האתר

מועדון הכדורגל בית"ר "גשם" ירושלים גאה לקחת חלק בפרויקט גדול למענם של ניצולי שואה עריריים בעיר. במהלך הסגר, פנו אל המועדון חברי עמותת סח"י, אשר משתפים עימנו פעולה כבר מספר שנים, וביקשו את עזרת הקבוצה בהכנת מארזים מלאים במוצרי חורף לקשישים.

אנשי המועדון פנו מיד לשותפים העיסקיים של המועדון, בבקשת תרומה למענם, ועל מנת לעזור בתקופה מאתגרת זו, כאשר החורף בפתח ומגיפת הקורונה מאיימת על כל אחד ואחד מהם. השותפים שלנו לא היססו והחליטו להיות חלק מהמצווה הגדולה, כשהם מציינים שזה נעשה עבור מצוות "ואהבת לרעך כמוך", בה דוגל המועדון בשנים האחרונות.

היום בשעות הבוקר הגיעו אל מתחם בית וגן עשרה נערים מסיירת סח"י (סיירת חסד ייחודית), לארוז עבור הקשישים את המארזים שיעלו להם חיוך על הפנים. כל אחד מ"הלוחמים" הייחודיים עזר בסחיבת הציוד, במיספור, ובהכנת הערכות, שכוללות שמיכה מפנקת, כובע צמר, כפפות, בקבוק חם עבור החורף, ועוד מוצרים שנועדו לחמם את הלב כמו עציץ נענע, חבילת סוכריות, בובת דובי, עוגה ומנות חמות.

ואנחנו לא מחכים. אנשי סח"י יעברו בבית הקשישים כבר היום, ויחלקו את הערכות על מנת לתת להם חיוך ואור. זה הזמן להגיד תודה גדולה לשותפים שהלכו עימנו. הספונסר הראשי שלנו, חברת "גשם", האחים עדי וירון פרץ מחברת "המתנות שלי", אלון ברזני מ"ברזני הסעות", אלעד נאור מ"מפגש השייח", חברת "פעמית סטור", האחים אושרי ואלעד אוחנה מ"פורום קפה", אלי עמדי מ"עמדי ביטוחים" וכמובן לאנשי עמותת סח"י.