מאמץ אחרון למען הנזקקים: עיזרו בתרומה לארוחות לחג

אוהדי הקבוצה באצטדיון המושבה
29 ספטמבר 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
עמותת סח"י ומועדון בית"ר "גשם" ירושלים ממשיכים בהתגייסות למען הקהילה, על מנת שלא יישארו אנשים רעבים במדינה שלנו. נכנסים, תורמים ויכולים לזכות בפרס. כל שקל חשוב בדרך למטרה
כותב: מערכת האתר

אנחנו בתקופת החגים, עשרת ימי התשובה מאחורינו, וחג סוכות לפנינו. אבל זה לא רק החג. השנה הימים הפשוטים, מעבר לחגים, הפכו להיות קשים למשפחות ולאנשים שידם אינה משגת. אז אנחנו כאן – כקהילה אחת חזקה ומאוחדת. בית"ר "גשם" ירושלים ועמותת סח"י (סיירת חסד ייחודית) ממשיכות במבצע על מנת לנסות ולצמצם כמה שיותר את מספר האנשים הרעבים במדינה. אנחנו כאן כדי לעזור להגיע לאמא שלא יודעת איך להאכיל את הילדים, לאבא שחושש משולחן ריק, או לקשישים ולבודדים שרק צריכים את העזרה שלנו.

עמותת סח"י היקרה, אשר נמצאת בשיתוף פעולה עם בית"ר "גשם" ירושלים כבר תקופה ארוכה, מנסה להשיג את סכום הכסף שחסר לה על מנת להגיע לכל האנשים אותם היא מכירה ופנו אליה לעזרה. הרשימות ארוכות, והעמותה מנסה להגיע לאלפי השקלים שחסרים לה על מנת לסיים את הפעילות בצורה מיטבית ועל מנת שכולם יצליחו להביא אוכל הביתה ולערוך חג שמח וחיים קצת יותר שפויים.

אז כאן אנחנו נכנסים לתמונה ומחזירים את האור של המנורה אל העם ואל האנשים שחסר להם. היכנסו ללינק, המשיכו לתרום כספים והיכנסו להגרלה לקבלת חולצה חתומה, כדור וצעיף מתנת המועדון.

עוד מאמץ אחד קטן לגיוס הכספים, להפיץ את זה לכולם – ולגרום לעם ישראל לחיוך גדול ואנחת רווחה. ואהבת לרעך כמוך זה לא סתם משפט, זאת דרך החיים שלנו.

לתרומות לחצו כאן