מתגייסים לעזרה: 'חסדי ליאל' מגייסים כספים לסלי מזון

ליאל גדעוני ז"ל
27 אפריל 2020
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
חבריו לצוות של ליאל גדעוני ז"ל, שנפל במבצע "צוק איתן", החליטו לקיים את המצווה על מנת להנציח את זכרו: "רוצים להעביר את החיוך האינסופי שלו למעשים טובים"
כותב: מערכת האתר

ליאל גדעוני ז"ל הוא אחד מחללי צה"ל שנפלו במהלך מבצע צוק איתן. זה קרה בקרב הנורא ב"יום שישי השחור", בו נפלו גם בניה שראל והדר גולדין הי"ד. ליאל, גדעוני היה הקשר של בניה.

חבריו לצוות ביקשו מבית"ר ירושלים עזרה על מנת שיוכלו להמשיך ולקיים את הנצחתו וסיפרו: "בכל שנה היינו רגילים לעלות לקבר שלו ביום הזיכרון, חברי הילדות וחברים מהצוות לצבא. אבל השנה בשל המגבלות על הגעה לבתי העלמין, ניסינו לחשוב איך אפשר להמשיך לחבק את המשפחה של ליאל ז"ל גם מרחוק, ובעיקר איך אנחנו מוסיפים טוב, במיוחד בימי הקורונה האלה.

ליאל גדעוני ז"ל

"הקמנו את עמותת 'חסדי ליאל' לפני כמה שנים בכדי להמשיך את החיוך של ליאל, עליו הוא הקפיד לשמור 24/7. יחד עם החברים ומתנדבים נוספים החלטנו לצאת במבצע מיוחד של חלוקת סלי מזון ביום הזיכרון, לשמור על הדרך שאפיינה אותו ולהעלות חיוך מול אנשים שכל כך צריכים את זה בימים אלה".

כדי שנצליח לעמוד במשימה, יצאנו לקראת סוף השבוע האחרון בקמפיין גיוס המונים – ואנו זקוקים לעזרתכם כדי להגיע אל היעד!

תוכלו להיכנס ללינק ולהיות שותפים בחיוך של ליאל.

אוהדים המבקשים לתרום, מוזמנים להיכנס ללינק ולעזור לחברים להנציח את ליאל, כדי שהחיוך שלו יעבור גם לאנשים נזקקים שיוכלו לקבל סלי מזון לביתם.