ובא לציון אוראל: אוראל דגני ממשיך בבית"ר ירושלים

28 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
הבלם, שהיה חלק משמעותי מהזכייה בגביע המדינה ומחוליית ההגנה בעונות האחרונות, חתם לעונה אחת עם אופציה בשורות המועדון ואמר: "שמח שנשארתי, מבחינתי השמיים הם הגבול כאן"
כותב: מערכת האתר

לאחר משא ומתן ארוך, אך עם סוף טוב, בית"ר "גשם" ירושלים שמחה להודיע על החתמתו של אוראל דגני במועדון לשנתיים נוספות (עונה פלוס אופציה). אוראל, שהגיע למועדון לפני שלוש עונות, היה חלק בלתי נפרד מהסגל שסחב את המועדון בתקופה הקשה, וכמובן היה נדבך מרכזי בזכייה בגביע המדינה בעונה הקודמת.

אוראל, שמשמש גם כקפטן שני במועדון, התחבר בצורה נהדרת לבית"ר, ואנו שמחים לראות אותו ממשיך כאן עוד עונה. אוראל החל כבר באימונים ויהיה חלק מהסגל של יוסי אבוקסיס, שייצא למחנה כבר בשבוע הבא בבולגריה.

דגני אמר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד שהמשא ומתן הסתיים בתוצאה טובה ונשארתי בבית"ר ירושלים. היתה לנו עונה מאתגרת שנגמרה עם טעם טוב, ואני מאוד מקווה שנדע למנף את המומנטום החיובי שסיימנו איתו את העונה כדי להשיג עוד הצלחות בשנים הקרובות.

"אנחנו עם הפנים לאלוף האלופים ואירופה ובשביל להגיע לשם מוכנים אנחנו חייבים לעבוד קשה. נצא למחנה, נתגבש, נעבוד קשה ומשם – השמיים הם הגבול. יאללה בית"ר".