אבוקסיס לקראת הדרבי:"משחק יוקרתי"; אספרייה:"מבין שחייבים לנצח"

5 ינואר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
מאמן בית"ר התראיין לקראת הדרבי נגד הפועל קטמון ואמר: "חשוב לאוהדים וחשוב לעלות בטבלה". הקולומביאני פרגן לסתיו נחמני: "חלוץ מצוין, כשהוא מקבל הזדמנות הוא מוכיח את עצמו"
כותב: מערכת האתר

בית"ר "גשם" ירושלים תפגוש ביום שבת בשעה 19:30 את הפועל ירושלים למשחק דרבי שהחשיבות שלו ידועה לכולנו. הצהובים שחורים שלנו מגיעים לאחר ניצחון על נס ציונה 2:3 בליגה והניצחון מורט העצבים על טבריה בקרב פנדלים המותח בגביע, וינסו להסתדר בדרבי ללא אבוקסיס. כזכור על הקווים יעמוד עוזר המאמן, גל כהן, בעקבות ריצוי עונש ההרחקה של מאמן הקבוצה, יוסי אבוקסיס. בית"ר שואפת להשיג ניצחון שלישי בשבוע, כדי להתקדם לכיוון הפליאוף העליון ולצבוע את העיר ירושלים בצהוב שחור.

מאמן בית"ר ירושלים, יוסי אבוקסיס, התראיין במסיבת העיתונאים המסורתית לקראת הדרבי בשבת ואמר: "זה משחק סופר יוקרתי, משחק שחשוב לאוהדים, אבל הוא חשוב במיוחד כדי לעלות בטבלה. ניצחון יכול להיות משמעותי מכל המבחינות, ואנחנו רוצים להמשיך ולהתקדם לכיוון לפליאוף העליון". כשנשאל על המשחק הקודם אמר: "יש לי הרבה זכרונות רעים מכל הסיבוב הקודם, כרגע אני לא מחפש נקמות ספורטיביות אני מתרכז כרגע רק באווירה הטובה שיש היום בחדר הלבשה בפרט ובבית"ר ירושלים בכלל".

על הסגל שלו והיעדרותו של מלך השערים אמר: "ניקוסלקו יהיה מחוץ לסגל בגלל שקיבל את כרטיס צהוב חמישי במשחק נגד נס ציונה. אבל, אני לא מתכוון להתבכיין על ניקולסקו או על חוסרים אחרים בסגל, מי שישחק חייב לעשות את העבודה ואנחנו צריכים להמשיך בדרך שלנו. אני מאמין בכל מי שנמצא לרשותנו בדרבי"

כשנשאל לגבי החיסרון שלו על הקווים אמר: "זה מאכזב מאוד, במיוחד בדרבי. יש בי אמוציות שהן זה חלק ממני, לכל המאמנים יש אמוציות שאין מה לעשות במהלך משחק הם משתמשים בהן על קווים. אבל בנוגע למשחק הנוכחי, אני חושב שכיום בשונה מפתיחת העונה השחקנים שלנו מתורגלים ומאוחדים ואני מקווה מאוד שזה לא ישפיע שאני לא נמצא על הקו. אנחנו נעשה אסיפת שחקנים לפני המשחק, ונתנהל לפי חוקי המנהלת. אני לא מתכוון לעשות דברים שהם נגד החוקים".

"יש לי הרגשה ששופטים מתעסקים עם מאמנים בדברים שהם לא צריכים. הם צריכים להבין יש לנו אמוציות וכל עוד אנחנו לא מקללים אותם אין להם סיבה להתעסק איתנו, צריך לתת למשחק לזרום. פעם אברהם לוי היה אומר 'לא הכל צריך לשמוע, צריך להיות חכם' כי מאמנים בסופו של דבר חיים את המשחק וכן, גם לפעמים זורקים הערה, אבל אנחנו לא יוצאים מפרופורציה". אבוקסיס גם התייחס ליריבה ואמר: "כשמסתכלים על העונה הנוכחית אנחנו רואים שהפועל ירושלים מוכיחים הם קבוצה טובה".

דנילו אספרייה דיבר גם הוא ואמר: "אנחנו נעשה לעשות הכל כדי לנצח כל משחק העונה, אבל אני מבין שבשבת אנחנו חייבים לנצח יותר מכל משחק, ואני מקווה ומאמין שזה יקרה". כשנשאל לגבי החיסרון של ניקולסקו אמר:"זה חיסרון משמעותי. לדעתי, ניקולסקו הוא החלוץ הכי טוב בליגה, אבל יש משחקים שאנחנו נשחק בלי שועה, בלי ניקו או בלעדיי. כרגע ניקו לא יכול לשחק ואנחנו ננסה לנצח גם בלי ניקו במשחק בשבת, כמו שאנחנו מנסים בכל משחק. אבל, יש שחקן צעיר, סתיו נחמני, שהוא שחקן כדורגל מצוין וחלוץ מצוין. סתיו לא משחק הרבה, אבל שהוא מקבל את ההזדמנות הוא לוקח אותה בשתי ידיים ומוכיח את עצמו. אני בטוח שהוא יהיה טוב מאוד בשבת".

עכשיו מה שנותר לכם זה להזמין כרטיס כדי לחגוג איתנו בדרבי בשבת, כשכרטיסים תוכלו לקנות כאן. בעקבות הביקוש, הפשירה הפועל ירושלים עוד שתי כניסות ביציע המערבי, מהרו שלא תפספסו (ותתלבשו חם…)
מחכים לראותכם!!