הטקס, התגובות ופרויקט ההנצחה: בית"ר ירושלים עם המשפחות השכולות

7 דצמבר 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
המועדון ערך מספר מחוות למען הקהילה שלנו, ששרויה בכאב ובאבל על 70 אוהדים, שלנצח יישראו חלק מטדי ומהלב הצהוב שחור. כל הפרטים על הסרט, דף ההנצחה והטקס
כותב: מערכת האתר

בית"ר ירושלים ערכה אמש טקס מצמרר, כואב וייחודי עבור 70 מאוהדיה אשר נפלו ונרצחו במהלך מלחמת חרבות ברזל ואירועי הטבח שנגרמו על ידי בני העוולה. לאורך דקות ארוכות, כשבאצטדיון שורר שקט כואב, הוקראו שמותיהם של כל אחד ואחת מהאוהדים, אשר תמונתם גם התנוססה על כסאות היציע המזרחי. שחקני הקבוצה עלו לחימום כשהם רצים לעברם לאות הוקרה. באצטדיון, מעל התמונות, הוכן גם שלט פריסה ענק בו נכתב שלט תמיכה עבור חיילי צה"ל ומגן דוד ענק.
בסיום המשחק הקדישו השחקנים והצוות את הניצחון למשפחות שלא יודעות את נפשם בתקופה האחרונה ובתקווה שהמועדון הביא להם רגע אחד קטן של נחת. יחד עם ההנצחה של אוהדי בית"ר, הונצחו גם אוהדי הפועל ירושלים.

התגובות מהאוהדים והמשפחות לא איחרו לבוא, כשכולם מברכים על היוזמה, ומבקשים להדות למועדון על הרגעים החשובים האלה: "רצינו רק לומר תודה על התמונה שקיבלנו שהייתה ביציע המזרחי אתמול במשחק. אם רק הייתם יודעים כמה אהב את בית"ר". המועדון ימשיך כמובן להנציח את האוהדים במגוון אירועים ומחוות.

אנו גם נרגשים להשיק את דף ההנצחה שלנו באתר המועדון, אשר בו נאספים סיפורים על הנופלים ודברי פרידה מחברים, משפחה ואוהדים ביציעים. משפחת בית"ר ירושלים תמשיך בכל הכוח לפעול ביחד, כקהילה, כדי לעזור כמה שניתן לכל מי שצריך. העמוד הזה יהיה חלק מאיתנו ויהווה גל-עד תמידי, בנוסף לאנדרטה שתוקם בבית וגן.

במהלך המחצית הוקרן גם סרט שערך המועדון לזכרם של שלושה אוהדים, נטע אפשטיין ז"ל, מאיר אברג'יל ז"ל ואביאל רחמים ז"ל. בני משפחותיהם הגיעו לטדי, דיברו איתנו ולא השאירו עין אחת יבשה.
לצפיה בסרט המלא