עכשיו הוא שלנו: אורי דהן חתם לשלוש שנים נוספות בבית״ר ירושלים

8 יולי 2024
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי שתי עונות כמושאל, הבלם בן ה-24 עבר רשמית לבירה לאחר שנרכש ממכבי חיפה: "מצאתי כאן בית"
כותב: מערכת האתר

אחרי 57 הופעות בשנתיים בצהוב שחור, זכיה מתוקה בגביע המדינה ואינסוף רגעים בלתי נשכחים, הגיע הזמן להפוך אותו סופית לאחד משלנו. הבלם אורי דהן חתם היום (שלישי) רשמית לשלוש שנים נוספות במועדון, לאחר שנתיים כמושאל, וצפוי להשלים חמש עונות רצופות במדי בית"ר. דהן חתם באמצעות סוכנו דודו דהאן.

אורי, שמכיר את הצוות המקצועי מסוף העונה שעברה, הגיע לבית"ר לאחר שהמועדון התעקש ורצה לראות אותו ממשיך ומתפתח בשורותיו. למרות הניסיון הגדול שלו, מדובר בבלם יחסית צעיר שיכול להנהיג את ההגנה הבית"רית כיום ובעתיד, ואף שימש כקפטן במשחק האחרון של המועדון בעונה האחרונה.

דהן בן ה-24 גדל במחלקת הנוער של עירוני קרית שמונה, בה גם ערך את הופעות הבכורה שלו בקבוצת הבוגרים, עבר משם למכבי חיפה ולפני שתי עונות הושאל לבית"ר, במדיה רשם 31 הופעות בכל המסגרות וכבש שער אחד.

אורי אמר לאחר החתימה: "זה לא סוד שמצאתי פה בית טוב, חם ואיכותי. עברתי עם המועדון הזה רגעים גדולים וגם קשיים, אבל תמיד נשארנו משפחה. יהיה כיף להמשיך ולרוץ לאוהדים הצהובים שחורים ולראות אותם בכל הארץ, ואני מקווה שנחזיר להם בהישגים על המגרש.

"יש לנו עכשיו תקופה אינטנסיבית של הכנה לקראת העונה החדשה מתוך מטרה להחזיר את בית"ר למעלה, וכמה שיותר מהר. תודה לכולם על האמון".

המנהל המקצועי, אלמוג כהן, הוסיף: "ראינו והתרשמנו מאורי בעונה הקודמת, וביכולת שלו להפוך את עצמו ואת השחקנים סביבו לטובים יותר. יש לנו סגל שהולך ונבנה מתוך רצון למצוא שחקנים שמתאימים לנו בצורה מושלמת. אורי צריך ויכול להפוך לשחקן טוב יותר ממה שהוא ואנחנו כאן כדי שזה יקרה.

"אנחנו שמחים מאוד על העסקה שסגר הבעלים, ברק אברמוב, שהביאה לנו אותו ואת ירין לוי, אני מאחל לו בהצלחה ועכשיו חובת ההוכחה עליו".