היום: הגביע מגיע למעלה אדומים

7 יוני 2023
  • שיתוף בטוויטר
  • שיתוף בוואטסאפ
  • שיתוף בפייסבוק
אחרי ביקור מטורף ומלא רגש בדרום, שכלל צילומים ונשיקות אינספור לגביע המדינה, היום אנחנו בדרך צפונה, לצפת, להמשך המסע
כותב: כותרת האתר

התור היה מופתי, ההתרגשות היתה בשיאה, והארגון היה מופתי. גביע המדינה בו זכה המועדון התחיל לנדוד בארץ, וכל האוהדים מוזמנים להיות חלק מהתהילה.

בשבוע שעבר פתחנו את המסע המדהים, והגענו ל"מתחם פריז עודד שריקי" בנתיבות. כבר משעות הצהריים החלה התכונה באזור, כאשר חנות האוהדים הניידת שהגיעה למקום היתה פשוט מלאה באנשים, שרכשו לילדים ולעצמם מוצרים מהחנות הרשמית. בשעה 16:30 כבר היה תור של עשרות אנשים, שחיכו בסבלנות לגעת לרגע, לנשק ולהצטלם עם הגביע. אמהות, ילדות, אבות, ילדים, סבים וסבתות, צעירים ומי לא הגיע, המתין בסבלנות בסדר מופתי וזכה לרגע הקסום. על פי ההערכות, קרוב ל-2000 אוהדים הגיעו אמש, ובמשך למעלה משלוש שעות הגשימו חלום. תושבי הדרום זכו לרגע עם הגביע, ומסתבר שלא רק. אוהדים רבים מרחבי הארץ ניצלו את ההזדמנות והגיעו, כולל מראשון לציון, הרצליה ועוד.

לאחר שהתאוששנו, הגענו ביום שני לאצטדיון העירוני בצפת, שם נערך אירוע מרשים, במעמד ראש העיר, מר שוקי אוחנה, שהגיע, החזיק את הגביע ביחד עם מאיר הרוש, וראה את ההפנינג הנהדר שנערך שם. תושבי העיר והסביבה הצטלמו עם גביע המדינה, וגם רכשו מוצרים בחנות הנודדת שלנו, שהגיעה גם לשם.

אז אחרי שקיבלנו עשרות בקשות להגיע לערים ברחבי הארץ, אנו שמחים לפרסם כי האירוע הבא יתרחש במעלה אדומים, ביום ראשון הקרוב, בין השעות 17:00-19:00. פרטים נוספים יימסרו בהמשך